Wywiad z twórcą marki Spersonalizowane Wieszaki

Chcesz, by Twoja ulubiona sukienka czy koszula prezentowała się w szafie wyjątkowo, a może po prostu masz dosyć gorączkowego poszukiwania swojego płaszcza na biurowym wieszaku?

Co powiesz na Spersonalizowane Wieszaki? Robione na indywidualne zamówienie, ozdobione Twoim imieniem, pseudonimem czy też innym, dowolnym napisem, pozwolą Twoim ubraniom wyróżnić się w tłumie. Na temat tego nietypowego pomysłu na biznes postanowiliśmy porozmawiać z twórcami marki

Skąd pomysł na tego typu działalność – dlaczego akurat spersonalizowane wieszaki?

Pomysł na wieszaki wziął się zza oceanu – w USA spersonalizowane wieszaki są bardzo popularne. W ubiegłym roku organizowałam swój ślub i chciałam takie właśnie wieszaki zamówić. W związku z tym, że sprowadzenie ich ze Stanów jest nie dość że czasochłonne, to jeszcze dość kosztowne, postanowiłam spróbować zrobić je sama. Pewnie nie zdecydowałabym się na wykonywanie ich dla innych, gdyby nie zachętą znajomych.  Wieszaki spodobały im się na tyle że zdopingowali mnie do stworzeniu marki Spersonalizowane Wieszaki.

Kim jest statystyczny klient Spersonalizowanych Wieszaków? Kto najczęściej kupuje Wasze produkty?

To trochę zależy od pory roku:zimą, były to raczej prezenty, głównie gwiazdkowe, wiosną i latem są to głównie śluby. Ale oczywiście nie jest to jednoznaczna klasyfikacja. Wieszaki są dobrym pomysłem na prezent urodzinowy, na walentynki, dzień kobiet, imieniny czy jako po prostu niestandardowy prezent. Wiem że niektórzy zamawiają wieszak ponieważ chcą mieć swój wieszak w firmie. W ofercie mamy również wieszaki dla dzieciaków, dlatego wszelkie okazje jak chrzciny, baby-shower, urodziny nie są nam obce.

Jakie są Wasze plany na najbliższą przyszłość? Planujecie pozostać przy wieszakach czy rozszerzyć działalność o inne produkty?

Spersonalizowane Wieszaki nieustannie się rozwijają. Wprowadzamy nowe kolory wieszaków, nowe druciki. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb Klientów, oraz do aktualnych trendów.

Dodatkowo Spersonalizowane Wieszaki są częścią marki „Perfekcyjny Ślub”, która w swojej ofercie poza wieszakami ma również takie usługi jak: Poczta Weselna, czyli nasz autorski pomysł na zbieranie kopert ślubnych, Słodki Kącik, czyli słodki stół, znany również jako candy bar – przepiękne miejsce z przepysznymi słodkościami, na ślub, lub na inną imprezę czy Dywan z trawy, czyli chodnik, który wykładamy z prawdziwej trawy np. jako dywan prowadzący do ołtarza w kościele.

Link do strony marki: www.spersonalizowanewieszaki.pl