Coqutereyjne klipsy do butów – obuwnicza rewolucja?

Jak powstają klipsy do butów - małe, ale podbijające rynek akcesorium

Garderoba pełna pięknych butów to marzenie chyba każdej kobiety. Istnieje jednak równie ciekawa alternatywa dla miłośniczek obuwia  – klipsy dzięki, którym w dwie sekundy możemy zmienić wygląd naszych ulubionych szpilek czy balerinek. O co dokładnie w tym chodzi? Sekrety swoich wyjątkowych klipsów zdradziły nam twórczynie marki Coquet

Czym się zajmujecie?

Coquet, to bardzo prosty pomysł, który nadał nowy sens naszemu obuwiu. Z prostych, klasycznych czółenek, balerinek czy japonek można stworzyć małe arcydzieła. Ozdoby przypina się do buta w bardzo bezpieczny sposób. Nie ma możliwości zniszczenia czy uszkodzenia przy tym obuwia. Ozdoby np. kokardki montowane są na specjalnie zaprojektowanym, płaskim klipsie do obuwia, który mocno się trzyma i nie przeszkadza w chodzeniu. Daje nam to możliwość posiadania jednej pary butów i zmieniania jej w zależności od potrzeb. Przykładowo: możemy jednego dnia ubrać klasyczne szpilki na spotkanie biznesowe, a wieczorem przyozdobić je kryształami i iść w nich na imprezę.

Kto najczęściej kupuje Wasze klipsy?

Osoby, które wybierają  nasze klipsy, to w 99% panie, które cechuje bardzo dobry gust 🙂

Klientki wybierając klipsy do butów Coquet wiedzą, że będą mogły dzięki nim dopasować ulubione buty do każdej okazji. Bardzo często zgłaszają się do nas przyszłe panny młode, które chciałyby dopasować buty do swojej sukni ślubnej- projektujemy wtedy specjalnie dla nich ozdoby, które nawiązują do dodatków, kolorów czy elementów sukni. Wspólnie ustalamy najlepszą opcję. Drugą grupę stanowią klientki, które są druhnami, lub weselnymi gośćmi. Najczęściej nawiązujemy wtedy do kolorów sukienki. Oczywiście nasze klipsy wybierają też Panie, które chcą „ożywić” swoje stare buty, lub po prostu lubią takie biżuteryjne dodatki. Jest to też świetna forma prezentu dla przyjaciółki, mamy, babci- klipsy do butów zaskakują wszystkie Panie, to bardzo oryginalny prezent. Ostatnio wśród klientów pojawili się też panowie, którzy sprawiają taki podarunek swoim wybrankom.

Czym Wasze wyroby różnią się od innych dostępnych na rynku dodatków tego typu?

Nasze dodatki do obuwia cechuje niezwykła precyzja i jakość wykonania. Posiadamy ogromny wybór unikalnych wzorów, których nie znajdziemy w żadnym sklepie w Polsce i poza nią. Staramy się nawiązywać do najnowszych trendów, tak aby każde buty mogły być po prostu modne. Wyjątkowy jest fakt, że dzięki takiemu prostemu pomysłowi możemy w 2 sekundy zmienić całkowicie nasze buty w bezpieczny sposób. Klipsy do butów pełnią też funkcję „naprawy” butów. Często zdarza się, że z ulubionych balerinek czy szpilek odpadnie ozdoba. Co wtedy robimy z butami? Zazwyczaj leżą parę miesięcy, a później je po prostu wyrzucamy. Teraz problem został rozwiązany- można przypiąć klipsy i buty są uratowane.

Z Coquet rozmawiała: Justyna Zajdel, Fot.: Dorota Bulak