Szukaj

Współpraca Reklamowa

Współpracujemy z reklamodawcami zarówno sprzedając powierzchnię reklamową, jak również wspólnie tworząc treści w portalu. Materiały przygotowane na zlecenie reklamodawców przybierają kilka różnych form, zależnie od rodzaju zaangażowania reklamodawcy. Oznaczenie artykułu wskazuje rodzaj współpracy z danym reklamodawcą. 

Materiał przygotowany we współpracy

Artykuł oznaczony jako “Materiał przygotowany we współpracy” powstaje zwykle jako efekt wspólnej pracy twórczej, np. sesji zdjęciowej dla marki modowej wraz z opisem, gdzie współpracujemy na kolejnych etapach od koncepcji, aż po wykonanie. Efektem tego rodzaju współpracy jest obiektywny dziennikarsko i wysokiej jakości artystycznej materiał, którego klient jest współautorem.

Materiał wspierany przez reklamodawcę

Nie wszystkimi tematami jesteśmy się w stanie zająć i nie wszystkie budzą równe zainteresowanie czytelników. Dlatego też czasem reklamodawca może zabiegać o dodatkową uwagę dla swojego produktu. Możemy wtedy się nim zająć, co nie oznacza od razu artykułu sponsorowanego, ale obiektywną recenzję. “Materiał wspierany przez” to obiektywny artykuł przygotowany przez naszą redakcję na zlecenie reklamodawcy.

Materiał partnerski

Mianem “Materiału partnerskiego” oznaczamy artykuły w całości pochodzące od reklamodawców, w których tworzenie Redakcja nie jest zaangażowana. Niemniej wybór tematyki i ewentualne wsparcie w zredagowaniu materiału pomagają w zapewnieniu czytelnikom wysokiej jakości. 

Ponieważ na portalu znajdują się treści pochodzące nawet sprzed dekady, może się zdarzyć, że powyższe oznaczenia nie zostały zastosowane do wcześniejszych publikacji. 

Aby nawiązać współpracę reklamową, prosimy o e-mail ze szczegółami planowanej kampanii na adres:

biuro@exclusivemag.pl

Wybrane marki, które gościliśmy na łamach Magazynu. Współpracujemy z firmami z branży odzieżowej, sportowej, zdrowia i urody, spożywczej, finansowej, motoryzacyjnej i wieloma innymi.