Jesteście w trakcie urządzania mieszkania i szukacie prostego, lecz efektownego dodatku do wnętrza? Co powiecie na lampę w formie żarówki zwisającej na kolorowym kablu? O tych wyjątkowych, minimalistycznych produktach postanowiliśmy porozmawiać z twórcami marki Cable Power.

Skąd pomysł na tego typu produkty? Dlaczego akurat proste lampy bazujące na kolorowych kablach?

Była to alternatywa do wszystkich przekombinowanych lamp na rynku, kryształowych żyrandoli oraz wszelkich tandetnych abażurów. Poszukiwaliśmy rozwiązania prostego ale dającego wiele możliwości aranżacyjnych gdyż zaczynając od jednej lampy CableONE, jej 2m kolorowy kabel lub dłuższy można zasupłać, podwiesić lub przemieścić w inne miejsce niekoniecznie zmieniając miejsce wyprowadzenia prądu w suficie. natomiast przy rozwiązaniach podwójnych CableTWO, potrójnych CableTHREE itd. możliwości układów się potęgują!

Czym się inspirujecie tworząc swoje produkty?

Prostotą i jakością użytych materiałów, diabeł tkwi w każdym szczególe, każdej śrubce szczególnie przy tak minimalistycznym produkcie gdzie wszystko jest na wierzchu i nie można ukryć np. oprawki pod abażurem. Słynne „mniej znaczy więcej” w tym wypadku nabiera podwójnego znaczenia gdyż wymaga o wiele większej uwa gi aby tak prosty produkt był dobrze i estetycznie wykonany. Same kable są niepowtarzalne w swojej strukturze, elastyczności i kolorystyce dlatego cieszy nas fakt, że tak wielu projektantów oświetlenia docenia nasze produkty i przy użyciu naszych klocków i tworzy własne pomysły bazujące na naszym kolorowym Cablu.

Kim jest Wasz statystyczny klient? Do jakiego rodzaju wnętrz pasować będą tego typu lampy?

Jest to tak szerokie spektrum i grono klientów że nawet nie spodziewaliśmy się iż Polacy są tak odważni. Nie jest ważne wnętrze, czy będzie ultranowoczesne, loftowe czy vintage. Nasze lampy można spotkać w pokojach dzieci, salonach mieszkań, sypialniach, łazienkach różnych mieszkań ale również biurach, hotelach, kawiarniach oraz restauracjach.

Widzimy, że klient świadomy dobrego wzornictwa poszukuję prostoty i funkcjonalności a mając tak wiele kolorów kabli, kolorów oprawek oraz możliwości ich łączenia razem sam staje się kreatorem swojej własnej unikatowej lampy.

Więcej informacji: www.cablepower.pl

Z Cable Power rozmawiała: Justyna Zajdel