Szukaj

Stylowe bambosze – rozmowa o stylu na czillu

Kapcie, laczki, paputki, bambosze – istnieją dziesiątki określeń na buty noszone po domu

Dotychczas nie kojarzyły nam się one jednak z czymś eleganckim, co stanowić może uzupełnienie naszej domowej stylizacji. Twórcy marki INGENU postanowili to zmienić. Przeprowadziliśmy z nimi rozmowę na temat ich niecodziennego obuwia

Jaki jest Wasz pomysł na biznes?

Tworzymy markę obuwia domowego. Nasze produkty to ręcznie robione kapcie z włóczki tworzone w celu zmiany powszechnych wyobrażeń na temat tego rodzaju obuwia. Udowadniamy, że kapcie mogą stanowić elegancką i unikatową część naszej garderoby.

Z myślą o kim powstała Wasza marka? Kto najczęściej kupuje to co robicie?

Nasze kapcie projektowane są z myślą o osobach, które cenią sobie oryginalność oraz pragną wyglądać i czuć się wyjątkowo nawet w domu. Każdy z powstałych wzorów odzwierciedla inny rodzaj cech charakteru i gusta przyszłych właścicieli. Na chwilę obecną oferujemy modele damskie, jednak w przyszłości planujemy stworzyć kolekcję męską i dziecięcą. Warto zaznaczyć, iż kapcie INGENU to również doskonały pomysł na prezent. W przypadku naszych produktów, zakupy w tym celu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Czym chcecie się wyróżnić? Jaki jest Wasz znak rozpoznawczy?

Wyróżnia nas wyjątkowy design oraz dbałość o wysoką jakość wykonania. Każda para tworzona jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów, z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowość naszych kapci stanowi połączenie niepowtarzalnych wzorów z ciekawą gamą kolorów i idealnie dobranymi dodatkami. Od dobrego designu i porządnych materiałów zależy też komfort noszenia. Po prostu staramy się robić nasze kapcie tak, żeby każdy kto je nosi sam chętnie je polecał i był z nich rzeczywiście zadowolony.

Z Edytą Kopytko rozmawiała: Justyna Zajdel, Fot.: Basia Budniak