Szukaj

Mimisiowa moda

Wywiad z założycielką Kasią Michałkiewicz

Każdy z nas lubi czasem powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa. A co gdyby móc robić to w stylowy sposób? Zapraszamy do puszystej krainy Mimisiów – marki modowej. pełnej radości!

Czym jest Mimiś?

Mimiś to pasja projektowania oraz potrzeba realizacji marzeń. To wariacja w głowie przekładająca się na produkcję ubrań i dodatków dla dorosłych. Uszy, ogonki, pompony, puszyste tkaniny, przyjemne kolory, przemyślane wykończenia oraz detale to wszystko to co charakteryzuje naszą markę. Mimisie wyskakują z sakiewek aby zarażać pozytywną energią. Taki mają przekaz – przynosić radość.

Kim są Wasi klienci? Kto najczęściej decyduje się na zakup Waszych produktów?

Odzież i dodatki Mimiś trafiają do różnych grup ludzi. Kaptury i bluzy pokochały kobiety ale zdarzają się i mężczyźni, którzy ubierają królicze kaptury. Wśród klientek są mężowie czy partnerzy, którzy chcą zrobić przyjemność swojej połówce, studentki, etatowe mamy, emerytowane babcie jak i urzędniczki. Jednym słowem są to ciuchy dla wszystkich z dystansem oraz poczuciem humoru.

Co jest wyjątkowego w Waszych wyrobach?

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość wyrobów. Ma być miękko i przyjemnie dla oczu. Naszą odzież produkujemy w niewielkich z seriach ogromną dbałością o szczegóły. Naszą misją jest również odświeżanie dobrych wspomnień z dzieciństwa.

Z Kasią Michałkiewicz - Wróbel rozmawiała Justyna Zajdel, Fot.: Sonia Świeżawska, Piotr Wróbel