Szukaj

Zynga i Liberty Walk ogłaszają jedyny w swoim rodzaju konkurs

Zynga i Liberty Walk ogłaszają jedyny w swoim rodzaju konkurs dotyczący nowej funkcji: Elite Tuners w grze CSR Racing 2

Najlepsza praca w konkursie “Design A Wrap” dotyczącym gry CSR2 Elite Tuners pojawi się w grze oraz na prawdziwym aucie zaprojektowanym przez Liberty Walk

Firma Zynga – globalny lider w dziedzinie rozrywki interaktywnej – poinformowała o współpracy z Liberty Walk – japońską firmą zajmującą się tuningiem samochodów. Współpraca ma na celu wprowadzenie nowej funkcji Elite Tuners oraz przeprowadzenie konkursu „Design A Wrap” (zaprojektuj okleinę) dotyczącego gry CSR Racing 2 (CSR2)

Od 9 grudnia gracze mogą zgłaszać swoje prace konkursowe obejmujące projekt okleiny samochodowej, która pojawi się w CSR2. Praca zwycięzcy zostanie naklejona przez Liberty Walk na prawdziwym aucie marki Toyota Supra. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować swój projekt w mediach społecznościowych z użyciem @CSRRacing i #CSR2Wrap. Gracze będą zachęcani do „polubiania” i udostępniania swoich ulubionych projektów.

Dziesięć najlepszych prac zostanie przedstawionych zespołowi Liberty Walk, który następnie w dniu 20 lutego 2021 r. wybierze zwycięzcę podczas specjalnej ceremonii. Informując o współpracy założyciel Liberty Walk, Wataru San, wraz ze swoim zespołem opublikowali nagranie wideo, w którym możemy zobaczyć nową funkcję Elite Tuner w CSR2.

Elite Tuners to jeden z największych dodatków dot. personalizacji auta w historii CSR2. Daje on graczom niespotykaną dotąd swobodę wyrażania siebie dzięki większym możliwościom personalizacji auta, takim jak m.in. wykończenie nadwozia czy spojlery. Gracze mogą także poprawić swoje wyniki dodając do swojej kolekcji rzadkie auta.

„Cieszymy się z perspektywy współpracy z cenionym zespołem Liberty Walk przy realizacji funkcji Elite Tuners w grze CSR2. Zapewni ona naszym graczom z całego świata najlepsze wrażenia z rozgrywki – powiedział Julian Widdows, wiceprezes CSR2. – Faktyczna realizacja własnego projektu okleiny przez Liberty Walk to spełnienie marzeń każdego gracza. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę kreatywne projekty naszych graczy”.

„Współpracujemy już z CSR Racing 2 od kilku lat – powiedział założyciel Liberty Walk, Wataru San. – Udaje im się najlepiej odwzorować naszą stylistykę nadwozia i szanują nasz styl w projektowaniu. Ufamy im i bardzo się cieszę, że będę mógł pojawić się w grze podczas własnego wydarzenia. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zadowolić fanów zarówno własnych, jak i CSR2”.

Grę CSR2 można pobrać za darmo z App Store i Google Play. Więcej informacji na temat CSR2 można znaleźć na profilach gry w serwisie Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

źródło: Zynga