Wiosenne edycje targów pracy Career EXPO || PATRONAT

Career EXPO to jedyne targi pracy, które gromadzą pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Podczas targów 11 kwietnia we Wrocławiu i 18 kwietnia w Poznaniu będziemy mieli możliwość m.in. bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 150 firm z różnych branż, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału setkach darmowych szkoleń, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.

W tej edycji Career EXPO czekać będzie na nas blisko dwa tysiące przedstawicieli firm z sektorów finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak AmRest, Nesperta, Credit Suisse, Futuro Finance, DXC Technology, Toyota czy Mahle. Warto zapoznać się z listą pracodawców na stronie organizatora www.careerexpo.pl.

Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.

Targi pracy Career EXPO

11 kwietnia 2018

Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00

18 kwietnia 2018

Poznań, Pawilon nr 15 MTP

godz. 10:00-18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *