Wiosenne edycje targów pracy Career EXPO || PATRONAT

Career EXPO to jedyne targi pracy, które gromadzą pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Podczas targów 11 kwietnia we Wrocławiu i 18 kwietnia w Poznaniu będziemy mieli możliwość m.in. bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 150 firm z różnych branż, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału setkach darmowych szkoleń, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.


W tej edycji Career EXPO czekać będzie na nas blisko dwa tysiące przedstawicieli firm z sektorów finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak AmRest, Nesperta, Credit Suisse, Futuro Finance, DXC Technology, Toyota czy Mahle. Warto zapoznać się z listą pracodawców na stronie organizatora www.careerexpo.pl.
Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.
Targi pracy Career EXPO
11 kwietnia 2018
Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00
18 kwietnia 2018
Poznań, Pawilon nr 15 MTP
godz. 10:00-18:00