Szukaj

Polska moda na jesień-zimę 2015

W poszukiwaniu inspiracji modowych na bieżący sezon warto przyjrzeć się propozycjom polskich projektantów i producentów odzieży. Tym razem stawiają oni na sprawdzoną klasykę, czyli uniwersalne kroje podkreślające kobiecość, wzbogacone jednak o ciekawe i oryginalne detale.

sukienka_-olowkowaW poszukiwaniu inspiracji modowych na bieżący sezon warto przyjrzeć się propozycjom polskich projektantów i producentów odzieży. Tym razem stawiają oni na sprawdzoną klasykę, czyli uniwersalne kroje podkreślające kobiecość, wzbogacone jednak o ciekawe i oryginalne detale.
Dlaczego polskie marki odzieżowe są lepsze od sieciówek?
Większość magazynów o modzie i blogerek modowych proponuje stylizacje oparte na ubraniach pochodzących ze znanych sklepów sieciowych. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż sklepy te są obecne niemal w każdym mieście, w każdym centrum handlowym, co ułatwia zakup poszczególnych elementów odzieży. Jednak stylizacje oparte na ubraniach z sieciówek pozbawione są niepowtarzalnego charakteru. Dlatego osoby pragnące podkreślić swoją indywidualność poprzez ubiór, powinny zainteresować się odzieżą polskich projektantów i producentów, którzy potrafią zaskoczyć świeżym spojrzeniem na obowiązujące trendy w modzie. Tym bardziej, że znalezienie prawdziwych perełek odzieżowych ułatwiają sklepy internetowe, oferujące ciekawą alternatywę dla globalnych producentów. Przykładem jest niewątpliwie butik naia, który od ponad 6 lat stawia na polskie marki i z sukcesem je promuje także zagranicą.
Nowości polskich projektantów, które można znaleźć w internecie
Najnowsze propozycje polskich firm odzieżowych obecne w ofercie butiku naia i innych sklepów zostały stworzone z myślą o podkreśleniu kobiecości. Kolorystyka ubrań idealnie odzwierciedla barwy dominujące od kilku miesięcy na światowych wybiegach i obejmuje zarówno pastele, jak i zdecydowane barwy. Nowości to między innymi klasyczne: wąskie spodnie i spódnice ołówkowe oraz damskie marynarki, bez których trudno sobie wyobrazić codzienny strój do pracy. Są też damskie chinosy w mocnych kolorach przełamujących stereotypowe wyobrażenie o tych popularnych od kilku sezonów spodniach. Wyróżniają się one nie tylko kolorem, ale również krojem nadającym się nie tylko dla bardzo szczupłych dziewcząt. Duża grupa klientek z pewnością zwróci uwagę na oryginalne kombinezony, które były modne już latem, a teraz można je znaleźć w jesienno-zimowej odsłonie. Nowe kolekcje bogate są także w sukienki, zarówno o klasycznym kroju (ołówkowe, rozkloszowane), jak i ciekawych fasonach: z niezwykłymi nietoperzowymi rękawami, z nowoczesnymi i bardzo modnymi wstawkami ze skóry, czy asymetryczne.
Zatem zapraszamy do odwiedzenia sklepów zarówno tych internetowych jak i tradycyjnych w poszukiwaniu ubrań projektowanych i produkowanych w Polsce. Wybierając polski produkt otrzymujemy dobrą jakość, unikalne wzornictwo, a przede wszystkim odejście od masowych produktów z sieciówek.
 

Tekst i foto autor zewnętrzny