Szukaj

Targi Designu WZORY – 10 urodziny

Gdzie: PGE Narodowy, Warszawa, Kiedy: 16- 17 grudnia, o której: sobota 11:00 – 19:00, niedziela 11:00 – 19:00

WZORY, jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego wzornictwa, mają już 10 lat! Z tej okazji zapraszamy na wyjątkową, jubileuszową edycję targów. 16 i 17 grudnia, pod hasłem WZORY na ŚWIĘTA, zagościmy się na największym warszawskim stadionie – PGE Narodowym

Na jubileuszowych targach pojawi się szeroka oferta polskich marek oraz projektantów, zarówno znanych i cenionych, jak i debiutujących. Wśród ponad 250 wystawców znajdą się przedstawiciele branż, takich jak: wyposażenie wnętrz, meble, ceramika, odzież, biżuteria i akcesoria, artykuły papiernicze i dekoracyjne, czy luksusowe produkty delikatesowe.

WZORY na ŚWIĘTA to także liczne spotkania z twórcami i warsztaty. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających zajęcia stolarskie, tapicerskie oraz florystyczne. W czasie targów będzie się można dowiedzieć czym jest kintsugi, jak samodzielnie wykonać świecę, czy uszyć zeszyt. Będzie można także obejrzeć wystawę “Out of comfort”. Jej kuratorką jest Agata Kiedrowicz –krytyczka designu, sztuki, edukatorka i wykładowczyni. Zaprosiła ona do współpracy studentów Akademii Sztuki w Szczecinie, School of Form Uniwersytetu SWPS oraz Collegium da Vinci. Razem próbują odpowiedzieć na pytanie, co jest nie tak ze strefą komfortu, że zewsząd czujemy presję, by poza nią wykraczać, myśleć i działać “out of the box”?

Patronat honorowy nad jubileuszowymi WZORAMI pełni Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerami targów są Empik oraz Strefa Design by Empik.

WZORY na ŚWIĘTA to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w polskim wzornictwie, kupić wyjątkowe prezenty dla siebie i najbliższych, oraz spędzić czas w kreatywnym otoczeniu.