Szukaj

Silesia Bazar vol. 8 | PATRONAT

Handel wraca na stadiony, czyli SILESIA BAZAAR na Stadionie? Brzmi znajomo! Ale niech nie zwiedzie Was nazwa – to nie powrót do przeszłości, ale podróż w świat oryginalnej polskiej mody i dizajnu.
Zapraszamy na SILESIA BAZAAR vol. 8, który odbędzie się 13 maja na Stadionie Śląskim i wypełni to niezwykłe miejsce dizajnerskimi ubraniami, biżuterią, akcesoriami, a nawet meblami.
– Połączenie słów Bazaar i Stadion to swego rodzaju mrugnięcie okiem w stronę historii rozwoju polskiej mody masowej – wyjaśnia Piotr Kalisz, organizator wydarzenia – Jarmark Europa na byłym Stadionie Tysiąclecia (obecnie Stadion Narodowy w Warszawie) to wciąż dla wielu żywe wspomnienia o tym jak tworzyła się nowa moda polska po 1989 roku. Chcieliśmy połączyć historię z nowoczesnością i tak narodził się pomysłu zorganizowania targów polskiej niezależnej mody na Stadionie Śląskim – dodaje. Stadion Śląski to kultowe miejsce dla naszego regionu, więc wierzymy, że połączenie tego miejsca z modą przyciągnie masą ludzi ciekawych jak można się modnie ubrać i wypełnić mieszkanie ciekawymi przedmiotami wprost od polskich producentów. Futbol, zakupy i rodzinna niedziela SILESIA BAZAAR vol. 8 to nie tylko stoiska wystawców, ale także mnóstwo dodatkowych atrakcji. Impreza oferuje rozrywkę dla całych rodzin. W czasie, kiedy dorośli będą przymierzać i kupować, dzieci będę mogły pobawić się w Strefie Zabaw. Potem wspólnie będę mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Strefie Relaksu zlokalizowanej w jednym z sektorów Stadionu. Na 60 szczęśliwych rodzin czeka jeszcze wycieczka z przewodnikiem po Stadionie. Nie zabraknie też dobrego jedzenia w Strefie Food Trucków organizowanej przez Stowarzyszenie SK Food, które organizuje znane w całym województwie “Rynki Smaków”. A po uzupełnieniu szaf w rzeczy niezbędne na sezon wiosenno-letni, warto wybrać się na rodzinny spacer po Parku Śląskim – to świetne zwieńczenie udanych zakupów i sposób na relaks po pracowitym tygodniu.

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/events/1486849124774012/