Szukaj

Połączenie świata mody i nowoczesnych technologii

Projektant mody Mariusz Przybylski ambasadorem marki Samsung
fot. mat. pras. Samsung

Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą kategorią pralnictwa idealnie wpisuje się w te potrzeby

Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję „wild gender”. Punktem wyjścia i główną inspiracją do stworzenia kolekcji jest aspekt płci. Czyli projektując damską część kolekcji, projektant sięga do męskiej szafy i atrybutów szeroko rozumianej męskości i odwrotnie – męską część kolekcji ma w sobie wiele pierwiastków zaczerpniętych z damskiej garderoby. Ta kolekcja to swego rodzaju dialog z odbiorcą na temat tego, gdzie leży dziś granica między modą damską a męska i czy ta granica dziś jeszcze jest i ma rację bytu.

„Podczas tworzenia swoich kolekcji zawsze stawiam na najlepszej najwyższej jakości tkaniny, czyli wełny, kaszmiry, jedwabie, aksamity, a także zostały wykonane ręczne hafty. To materiały, które sprawiają, że każda kreacja wygląda świetnie, a ich jakość jest ponadczasowa. Ale trzeba pamiętać, że takie tkaniny wymagają też odpowiedniej pielęgnacji. I tu właśnie technologia spotyka się ze światem mody. Współpraca z Samsung to partnerstwo dzięki. któremu podkreślamy, jak istotna jest troska o swoją garderobę” – podkreśla Mariusz Przybylski.

Współpraca komercyjna z projektantem będzie trwała przez rok. Działania obejmują między innymi social media, działania PRowe, strefę Samsung podczas pokazu oraz prezentację produktów w pracowni projektanta.

Źródło: PAP Mediaroom, Samsung