Szukaj

Pokaz mody Hi!Fashion

Naturalne materiały i konstruktywizm w modzie, Semestralny Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU 

Naturalne materiały i konstruktywizm w modzie, pokaz mody Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU 

Dla wszystkich osób, które już zatęskniły za emocjami związanymi z tygodniami mody, SAPU przygotowało kolejne ekscytujące wydarzenie – pokaz Hi!Fashion! To niezwykła okazja, aby zobaczyć projekty utalentowanych artystów oraz przyszłych gwiazd świata mody.

Kiedy: 16 czerwca 2024 r. (niedziela), godz. 19:00

Gdzie: Klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków

Bilety: dostępne tutaj

Podczas pokazu w krakowskim Klubie Studio, zaprezentowane zostaną unikalne projekty stworzone przez studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Słuchacze pierwszego roku, inspirując się obiektami nie związanymi bezpośrednio z modą, stworzyli projekty z surowej tkaniny bawełnianej, kładąc nacisk na spektakularny i rzeźbiarski charakter swoich dzieł. Natomiast słuchacze drugiego roku skoncentrowali się na konstruktywizmie, zderzając go z minimalizmem w modzie. Klasyczne modele zostały poddane twórczej interpretacji konstrukcyjnej i przestrzennej, co zaowocowało autorskimi oraz awangardowymi sylwetkami. Te projekty to prawdziwy dialog pomiędzy sztuką a technologią.

Pokaz Hi!Fashion to nie tylko możliwość podziwiania twórczości młodych projektantów, ale także szansa dla nich na zdobycie cennych nagród w postaci kursów w Krakowskich Szkołach Artystycznych. To wydarzenie, które łączy pasjonatów mody i sztuki oraz inspiruje do nowych poszukiwań i odkryć w dziedzinie projektowania ubioru.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i nie tylko! Liczba miejsc ograniczona, więc warto zarezerwować bilety już teraz!

Źródło: informacja prasowa organizatora