Szukaj

Papier, kamień, nożyce – targi dizajnu

Zapraszamy do udziału na ciekawe wydarzenie związane z designem. Jeśli w tę sobotę będziecie w Krakowie zapraszamy na targi Papier-Kamień-Nożyce, których jesteśmy patronem.

Pod tą nazwą kryje się projekt mający na celu promowanie szeroko pojętej twórczości. Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza są pierwszym wydarzeniem z zaplanowanego cyklu i adresowane są do osób ceniących dobre wzornictwo i ciekawe rozwiązania we wnętrzach a także do tych, którzy chcą wspierać polskie rękodzieło i niewielkie inicjatywy młodych projektantów. W czasie targów będzie można obejrzeć oraz kupić prace kilkudziesięciu wystawców. Swoje projekty pokażą między innymi To Do Product Design, Natural Born Design, A&A Bath, Klakier, Miejsce Sklep, Renament, Mimo, Projekt Stołek, projektanci ekologiczni skupieni w Dizajneko i wielu innych. Archicadownia i BIM Point zaprezentują możliwości modelowania 3D w projektowaniu wnętrz, a świetlica Architekta przygotuje warsztaty z tworzenia makiet dla najmłodszych. Przewidziano również konkursy z nagrodami dla wystawców oraz odwiedzających.

Pierwsza edycja targów odbędzie się 17 maja 2014 r. w zabytkowej Hali Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, położonej w samym centrum Krakowa, tuż obok Błoń i Muzeum Narodowego, przy ulicy Piłsudskiego 27.  Trwać będzie od godziny 11.00 do 20.00. Wstęp wolny!

Więcej informacji: www.papierkamiennozyce.com.pl

FB fanpage

Link do wydarzenia na FB