Jak oszczędzać na ubraniach – poznaj skuteczne rozwiązania!

Masz szafę pełną ubrań i wciąż je kupujesz? Poznaj sposoby, które pomogą Ci poradzić sobie z tym problemem i zaoszczędzić pieniądze.


Jak oszczędzać na ubraniach
Uwielbiasz kupować ubrania? Wprowadź w życie kilka sprawdzonych sposobów, a sam zobaczysz ile możesz zaoszczędzić. Przede wszystkim staraj się kupować ubrania podczas sezonowych wyprzedaży (szczególnie letnich i zimowych) dzięki temu możesz kupić ubrania wysokiej jakości w przystępnej cenie (czasem nawet 70% taniej) które posłużą Ci kilka sezonów. Możesz także kupować ubrania w tzw. outletach (czyli sklepach które mają markowe ubrania w promocyjnych cenach – ze względu na małe uszkodzenia lub końcówki serii). Innym rozwiązaniem są sklepy z odzieżą używaną – to właśnie w nich możesz znaleźć markowe ubrania, czasem nawet najbardziej znanych projektantów w bardzo niskich cenach (są przypadki w których znajdziesz jeansy Levis’a za 20 zł). W tzw. second-handach znajdziesz każdy element garderoby nawet używane ubranka dla dzieci. Podsumowując – Jak oszczędzać na ubraniach?

  • kupuj podczas wyprzedaży
  • szukaj ubrań w outletach
  • nie bój się odzieży używanej

Jak pozbyć się starych ubrań
Jeśli twoja szafa jest pełna ubrań, których już po prostu nie nosisz – to jest sposób na „oszczędzanie poprzez zarabianie”. Możesz je sprzedać, najłatwiejszym rozwiązaniem będzie wystawienie odzieży której chcesz się pozbyć na portalach aukcyjnych (Allegro, OLX) lub na specjalnych grupach na Facebooku. Innym sposobem są wyprzedaże garażowe organizowane przez lokalne społeczności, podczas których, oprócz pozbycia się niepotrzebnych rzeczy możesz lepiej poznać swoich sąsiadów. Ciekawych rozwiązań możesz szukać na różnego rodzaju forach na których po wpisaniu: gdzie wystawić używane ubrania, jak sprzedać stary ubrania lub gdzie sprzedać ubranka dziecięce znajdziesz nie tylko odpowiedzi, ale i osoby zainteresowane zakupem.
Jak sprzedać niepotrzebne rzeczy
Podobnie wygląda sytuacja z nie potrzebnymi rzeczami (stary smartfon, monitor czy TV), możesz je wystawić na aukcji internetowej lub sprzedać podczas wyprzedaży garażowej – dzięki temu zyskasz przestrzeń oraz pieniądze. Chcesz więcej informacja na temat oszczędzania (nie tylko na ubraniach)? Zajrzyj na bloga Finagoo i odkryj nowe możliwości http://finagoo.pl/dom/oszczedzaj-wyprzedazach-garazowych/.