Szukaj

Networking na sportowo – Wenta, Szymkowiak, Wilk

Magazyn Exclusive Info objął patronatem medialnym “Trening Biznesu” wydarzenie networkingowe adresowane do przedsiębiorców, którzy są fanami sportu i są związani z szeroko pojętą branżą sportową. Wiele jest spotkań służących budowaniu kontaktów biznesowych, ale takie, które skupia się na konkretnej dziedzinie jest szczególnie godne polecenia. Jeśli będziecie w Krakowie 19 maja przyjdzie do Hotelu Swing przy Parku Wodnym.

Biznes to bez wątpienia sport kontaktowy i do tego mocno kontuzyjny. Z drugiej strony wytrenowany i zahartowany zawodnik – niezależnie od tego czy gra pod własnym szyldem czy w korporacyjnej drużynie – w biznesie szybko może stanąć na podium i stale utrzymywać pierwsze miejsca w statystykach. Biznes to też niewątpliwie gra zespołowa, w której dobre kontakty można zamienić na realne kontrakty. Właśnie w tym celu organizujemy Trening Biznesu – spotkanie networkingowe „na sportowo”, a więc adresowane do wszystkich którzy lubią sport uprawiać, oglądać, zarabiać na nim. Sport, fitness, zdrowy tryb życia, 1 liga i zwycięstwo to tylko niektóre słowa kluczowe charakteryzujące uczestników Treningu Biznesu, które mogą być pomocne w nawiązaniu nowych, trwałych kontaktów biznesowych.

Pierwsze, otwierające ogólnopolski cykl spotkanie Treningu Biznesu uświetnią takie osobistości jak Bogdan Wenta, dla którego 15 sekund to dużo by wygrać mecz, Mirosław Szymkowiak który nawet po zakończeniu kariery sportowej nie schodzi z boiska i Tobiasz Wilk, wielokrotnie nagradzany zawodnik kulturystyki, który wydał niedawno swoją pierwszą książkę.

W programie przewidziano 2 przerwy na networking prowadzony przez Team, którego członkowie co tydzień zrywają się z łóżek o 6 rano by wymieniać się wizytówkami.

Gwarantujemy także upominki od partnerów dla wszystkich uczestników oraz nagrody specjalne dla losowych szczęśliwców.

Kiedy? Po pracy, po siłowni, na luzie: 19 maj 2014 godz. 19.00
Gdzie? Hotel Swing, ul Dobrego Pasterza 124 Kraków
Koszt: 25 zł przedpłata na konto, 35 zł opłata na miejscu

Zarejestruj się na naszym wydarzeniu na Facebook’u

Trening Biznesu Networking