Szukaj

Mikołajkowe Planty x Bohemian – targi online

Świąteczne zniżki na targach on-line 1-6 grudnia

Ten rok był inny niż wszystkie, wiele planów musiało zostać odłożonych na później. Tak było również w przypadku niezliczonej liczby eventów, na szczęście internet pozwala na dostosowanie się do tej niecodziennej sytuacji. Planty – targi zielonych wnętrz oraz Bohemian – targi stylu boho już po raz drugi organizują wydarzenie w formie online!

1-6 grudnia na social mediach targów odbędzie się event sygnowany nazwą Mikołajkowe Planty x Bohemian – Świąteczne zniżki. To oznacza, że będziecie mogli kupić prezenty dla swoich bliskich w niższych cenach! Co znajdziecie na targach? Niepowtarzalne rękodzieło, biżuterię w stylu boho, ozdoby do włosów, kosmetyki, dekoracje do Waszych domów, takie
jak: świeczki, makramy, doniczki i przede wszystkim – rośliny.

Świąteczne targi Plantów i Bohemian to idealne miejsce, aby poznać niewielkie marki, które tworzą cuda, których nie znajdziecie w sieciówkach. Dodatkowo pamiętajmy, że warto wspierać polskie firmy!
Na wydarzeniu na Facebooku oraz na profilach Plantów i Bohemian na Instagramie możecie już podejrzeć marki biorące udział w targach i znaleźć swoich faworytów. Każda z nich będzie miała dla Was rabat!
Spodziewajcie się Waszych ulubionych marek oraz debiutów!

Planty i Bohemian to autorski pomysł Dominiki Mróz i Izabeli Tomicy – dwóch kreatywnych miłośniczek zielonych wnętrz, stylu boho i dobrego designu. Pomysł na targi zrodził się w 2018 roku, gdy ich mieszkania zamieniły się w małą dżunglę, a makramy i suszone palmy obrosły wszystkie dostępne ściany. Selekcjonują wystawców targów tak, aby pasowali oni do idei i stylu eventu.

1-6 grudnia spotykamy się online na social mediach. Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców.

Wydarzenie: https://bit.ly/swiateczne-planty-bohemian

Instagram:
https://www.instagram.com/targi_bohemian/
https://www.instagram.com/targi_planty/