Szukaj

Jesienne Targi Mody Poznań

Grupa MTP wraca do gry, a wraz z nimi Targi Mody Poznań, edycja jesienna

Kolejny sezon w branży mody zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania do jesiennej edycji Targów Mody Poznań również idą pełną parą. Już w dniach 26-27.08.2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się spotkanie z modą, trendami i eksperckimi wykładami z branży. To będą dwa dni pełne pozytywnej energii i niezwykłych spotkań kontrahentów z wystawcami!

Już w sierpniu ponownie pojawią się stoiska producentów i projektantów odzieży, a na nich kolekcje mody damskiej, męskiej, dziecięcej, a także obuwie i dodatki.

Plan na sierpień

Rozmowy z wystawcami trwają w najlepsze. Po dość trudnym okresie, przedstawiciele marek modowych szykują się już na pierwsze spotkania z kontrahentami. Pozyskujemy również kolejnych partnerów oraz prelegentów do udziału w Kongresie Fachowców, który stanowi nieodłączny element Targów Mody Poznań. Ponownie będzie można posłuchać wykładów ekspertów z takich dziedzin, jak prawo, technologie, ekologia, sztuka czy marketing i e-commerce.

Czego również nie zabraknie?

Skoro moda, to również wybieg i modelki! Pierwszego dnia Targów Mody Poznań, wieczorem, zaraz po zakończonych kontraktacjach odbędzie się słynna Gala Mody. Wówczas na cat walku zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje wystawców przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Modnie i bezpiecznie

Już teraz, podczas przygotowań do wydarzenia stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych wystawców, kontrahentów, zwiedzających i gości specjalnych. Na bieżąco monitorujemy wszystkie informacje i rozporządzenia. Charakter naszego wydarzenia będzie dostosowany do aktualnych warunków. Wdrożone będą wszystkie procedury, mające na celu zapewnienie najwyższych standardów, zgodnie z wymogami. Gwarantujemy, że każdy będzie czuł się swobodnie i komfortowo.

Bilety już dostępne!

Na stronie internetowej Targów Mody Poznań w zakładce bilety pojawiła się już możliwość rejestracji na wydarzenie osób związanych z branżą. Każdy kto chciałby wziąć udział w targach, może również dokonać zakupu biletu na stronie ToBilet.

Wszelkie bieżące informacje na temat wydarzenia znaleźć można również na naszym Facebooku oraz Instagramie.