Szukaj

INDYWIDUALNE 2023 – Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Wystawy odbywają się w całym Krakowie w galeriach, teatrach, kawiarniach i klubach

Rozpoczynamy kolejną edycję cyklu wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE! Zapraszamy na otwarte wernisaże, na których zobaczycie zdjęcia tegorocznych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF

Fotografia to sztuka tworzona przez indywidualistów. Subiektywne podejście do tematu pomaga w tworzeniu artystycznych zdjęć, które zaskakują od strony formalnej i skłaniają do refleksji. Serię takich spojrzeń na otaczający nas świat prezentują „Indywidualne 2023”.

Wystawy odbywają się w kilkudziesięciu punktach miasta Krakowa. Zlokalizowane są w galeriach, teatrach, kawiarniach i klubach. Taka koncepcja sprawia, że oglądanie zdjęć łączy się z miejską przygodą i odkrywaniem nowych przestrzeni dla sztuki.

Zdjęcia wykonane przez absolwentów SKF prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

„Szkoła sugeruje sposób podejścia do tworzenia dyplomu, natomiast tematy oraz metody wykonania są zróżnicowane i jak najbardziej indywidualne. To co łączy wystawy, to konceptualne podejście do tematu i przestrzeganie spójności warsztatowej przez każdego z młodych fotografów” – mówi dr Jerzy Gaweł, dyrektor Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o wernisażach wystaw będą publikowane na stronie:

www.ksa.edu.pl/aktualnosci/indywidualne-wystawy-dyplomowe-skf.html

oraz na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/803969240760792/803969247427458

Organizatorzy: Szkoła Kreatywnej Fotografii, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design

Partnerzy: MalopolskaOnline.pl, dlaStudenta.pl, studentnews.pl, Magazyn Exclusive, Genesis Gear, URBAN Photo Awards, Urban Photo Arena, FOTOPLUS, Moda w Polsce, The Spoiled Queen, TUBA

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF) w Krakowie:

  • 2 lata nauki – tryb dzienny / zaoczny w języku polskim lub w języku angielskim stacjonarnie w międzynarodowej grupie.
  • Ilość miejsc ograniczona – ZAPISZ SIĘ ONLINE
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki
  • SKF to jedna z najlepszych szkół fotografii na świecie! Znalazła się w rankingu TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD (Shotkit.com)
  • Więcej informacji o Szkole: www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii