10 niecodziennych zwyczajów gwiazd nocujących w hotelach

Pod jakimi pseudonimami meldują się w hotelach gwiazdy? Kto potrzebuje specjalnego pokoju do zabiegów kosmetycznych? Dla jakiej piosenkarki pracownik hotelowy jechał 400 km po pizzę? Znane gwiazdy show-biznesu mają swoje zachcianki, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie oraz zaopatrzenie hotelowych pokoi. Czym mogą zaskoczyć nas filmowi i muzyczni idole?

Jak kupować na wyprzedażach? 7 porad

Sezon letnich wyprzedaży na finiszu. W galeriach handlowych można zaoszczędzić nawet 80%. Stylistka personalna Magda Zabierzowska podpowiada, na co zwracać uwagę podczas zakupów i jak opracować idealną strategię na rabatową gorączkę.

Co kobieta musi wiedzieć o męskim garniturze

Kobiety posiadają niebagatelny wpływ na decyzje zakupowe swoich partnerów. 54% Panów liczy na pomoc swoich partnerek podczas wyboru ubrań*, dlatego warto zapoznać się nieco bliżej z tematem męskiej mody. Oto 5 rzeczy, które każda kobieta musi wiedzieć o doborze męskiego garnituru.

4 pomysły na udany weekend za granicą

Bywają w życiu takie chwile, kiedy jesteśmy przemęczeni i jedyne, o czym marzymy, to wyruszyć gdzieś, gdzie jest ciepło, pięknie, ciepło i pięknie… albo chociaż inaczej niż tu, gdzie mieszkamy. Rzadko jednak decydujemy się, by to zrobić. A powinniśmy! Różne linie lotnicze mają w swojej ofercie promocje, które sprawiają, że świat jest na wyciągnięcie ręki.