Okulary na wiosnę – Jakie oprawki są modne w 2018 roku

Eyemart Express Reveals Top 5 Eyewear Spring Trends (PRNewsfoto/Eyemart Express)

Nic tak nie zmienia naszego stylu, jak nowe oprawki okularów. Wiodący detalista okularów, amerykański sklep internetowy Eyemart Express, podaje 5 najważniejszych trendów na wiosnę 2018 r. 

  1. Purpura. Oprawki w odcieniach purpury to oczywiste nawiązanie do Ultra Violet, czyli koloru roku 2018 wg. Instytutu Koloru Pantone. Odcienie lawendy, fuksji i kwiatów bzu, pełne ale lekko przydymione dobrze komponują się z codziennymi stylizacjami.
  2. Unisex. To kontynuacja trendu z 2017 r. Hipsterskie grube oprawki ciągle są na czasie, chociaż zmieniają się ich kształty.
  3. Błyskotki. Sztuczne kamienie dyskretnie dodające blasku powracają do łask. To bardziej szczypta luksusu na co dzień niż ostentacja. Nadają się równie dobrze do pracy jak i na wieczór.
  4. Lata 80-te. Moda powraca, to nie żadne odkrycie, a tam co wróciło teraz są klimaty lat 80-tych, również w oprawkach okularów.
  5. Cienkie oprawki metalowe. Cienkie metalowe oprawki znów wracają do łask, minimalistyczne, opływowe kształty nie muszą oznaczać nudy. Mogą mieć zarówno klimat sportowy jak i ultra-biznesowy.
5 trendów oprawek na wiosnę 2018 r. wg. Eyemart Express (PRNewsfoto/Eyemart Express)