Szukaj

Fashion Day – relacja z pokazu

22 kwietnia na krakowskim Kazimierzu w klimatycznym klubie Dietla 75 odbyła się już piąta edycja charytatywnego pokazu mody z gwiazdami – Fashion Day organizowanego przez Mariolę i Adama Turbiarza. Był to pokaz kameralny w pięknym miejscu co stworzyło niepowtarzalny klimat i pokazu.
Podczas pokazów mogliśmy posłuchać muzyki na żywo. Wystąpili -Weronika Kwaśny, Dawid Skrzypczak, Krzysztof Sokołowski oraz niezastąpiony niezwykle energetyczny bębniarz Marcin Urzędowski. Na pokazie mogliśmy zobaczyć kolekcję w różnym stylu – od sportowej kolekcji Piotra Janickiego po eleganckie suknie Agi Pou.

Na wybiegu obok profesjonalnych modelek wystąpili – Aleksandra Chapko, Ania Grycewicz, Beata Chmielowska-Olech, Krystyna Mazurówna, Dorota Głowacka-Lesień, Karolina Chapko, Karolina Nolbrzak, Barbara Zielińska, Anna Branny, Małgorzata Piskorz, Włodek Matuszak, Paweł Stasiak, Michał Lesień-Głowacki, Kamil Dziubka,  Adrian Furgalski, Jakub Świderski, Dawid Czupryński oraz Adam Turbiarz.

Zapytaliśmy organizatorkę Mariolę Turbiarz jak udaje jej się zgromadzić na każdym pokazie taką plejadę gwiazd -” Ponieważ to już po raz piąty organizuje Fashion Day to jest mi z każdą edycją łatwiej. Tak naprawdę zebrałam wokół siebie wspaniałych ludzi na których mogę liczyć i którzy całkiem bezinteresownie biorą udział w moich projektach. I to nie chodzi tylko o aktorów, dziennikarzy ale także o projektantów, wizażystów czy fryzjerów. Bardzo się lubimy wszyscy, nauczyliśmy się ze sobą pracować. A to, że moi goście, projektanci i cała obsługa jest zawsze ta sama znaczy, że wszystko jest dobrze i ludzie chcą wracać na moje pokazy ” – powiedziała organizatorka Mariola Turbiarz.

Tym razem organizatorzy wraz z aktorami , dziennikarzami i muzykami wspierali akcje organizowana przez Mariolę Turbiarz -PIĘKNA STAROŚĆ . Na wybiegu wystąpiły także podopieczne stowarzyszenia seniorów MANKO .