Druga edycja męskich targów 'The Stuff' | PATRONAT

Po sukcesie I edycji “THE STUFF – Pierwszego prawdziwie męskiego wydarzenia” chcielibyśmy zaprosić Was na jego kolejną odsłonę. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich. THE STUFF, to różnorodne strefy – kwintesencja najlepszych aspektów życia każdego mężczyzny. To połączenie prelekcji z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. To nowatorskie podejście do Waszych męskich potrzeb.

The Stuff czyli męskie targi, edycja 2017, fot. materiały prasowe

Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na THE STUFF, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach.
Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji. Zapraszamy specjalistów, z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia, którzy potrafią i chcą podzielić się swoją pasją. Zależy nam, abyście poznawali nowości, poszerzali swoją wiedzę i doskonalili życiowe zainteresowania.
Strefa pasji i rozrywki, to strefa, w której pokażemy jak można po męsku spędzać czas. Klub cygar? Gry? Yachting club? Malarstwo? Motoryzacja? Na wszystko jest tutaj miejsce. Co więcej – zaprosimy Was – uczestników, do wypełnienia tej strefy treścią.
Strefa zdrowia i pielęgnacji, to miejsce dla wszelkiego typu firm zajmujących się pielęgnacją, kultywacją ciała oraz dbaniem o fizyczną stronę bycia mężczyzną. Chcemy pokazać, że bycie facetem, to nie tylko przyjemność, ale również konieczność troski o siebie w odpowiedni sposób.
8 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę FOOD & CHILLOUT, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się.
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich to miejsce wyjątkowe. Pełne energii, stylu, pasji i dobrego smaku. To znany punkt w stolicy, a także miejsce wielu innych wartościowych wydarzeń odbywających się w Warszawie.
Zapraszamy do dołączania do wydarzenia, aby na bieżąco otrzymywać informacje o atrakcjach podczas 2 edycji The Stuff.
Wydarzenie jest BEZPŁATNE dla odwiedzających. Więcej na: www.thestuff.pl
Chcesz pojawić się ze swoją marką? Odezwij się do nas! Kontakt: info@thestuff.pl