Szukaj

Budzimy Warszawę na wiosnę!

18-19 marca Dom Braci Jabłkowskich / TARGI-WARSZTATY-JOGA-HOLISTYKA

Już 18 i 19 marca obudzą Was targi States of Mind Festiwal, Ekotyki Pura Vida Festiwal! To oznacza jedno: mnóstwo atrakcji, targi, spotkania, warsztaty i joga dla wszystkich! To będzie bardzo przyjemna pobudka-po zimie trzeba naładować się pozytywną energią i wysokimi wibracjami!

Wystawcy Ekotyków, Pura Vida i States of Mind pomogą wybudzić się z zimowego letargu i świadomie, naturalnie zanurzyć się w nową porę roku! Siła trzech uzupełniających się wydarzeń to coś nowego w Warszawie: wiosenna świeżość, która niesie ze sobą nową jakość.

18 i 19 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zapanuje wiosenna atmosfera: weźmiecie udział w targach z wystawcami z całej Polski, kreatywnych warsztatach, zajęciach jogi i masażu twarzy-nie możecie tego przegapić! Wstęp? Darmowy!

Poznajcie bliżej organizatorów

Ekotyki to targi kosmetyków naturalnych, które od 2017 roku podbijają serca miłośników naturalnej pielęgnacji z południowej Polski. Warszawa czeka na nie zdecydowanie za długo! Wystawcy Ekotyków przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, a także akcesoria do domowego SPA. Pura Vida Festival promuje kostarykańską filozofię “pełni życia”: czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy i pozytywnych przeżyć. Ich wystawcy to surferzy, podróżnicy, pasjonaci innych kultur lub obywatele dalekich krajów. Podzielą się z Wami herbatami ze Sri Lanki, kadzidłami z Indii oraz rękodziełem z różnych, nawet najdalszych zakątków świata. States of Mind Festiwal to niezwykłe wydarzenie promujące podejście do życia w stylu slow, ekologię, naturalną medycynę, świadomy umysł i holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą.

Jesteście gotowi?

  • Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 2518 i 19 marca 2023
  • 11:00-19:00
  • Wstęp WOLNY!
  • Szczegółowy program warsztatów i zajęć jogi będzie dostępny w II połowie lutego 2023.
  • Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2ivSieMxF