Zrób mu niespodziankę na Dzień Mężczyzn

Kiedy w brzuchu latają nam motyle oznacza to, że jesteśmy zakochane. Wtedy wszystko jest mniej ważne, niż nasz mężczyzna i związek, który z wspólnie z nim budujemy. Z powodu nadmiaru wrażeń ciężko jest się skupić na czymś konkretnym. Chcemy ułatwić Ci zadanie i pomóc w stworzeniu idealnej fryzury na Dzień Mężczyzn (10.03). Namawiamy do przetestowania wszystkich fryzur, które są naprawdę proste w wykonaniu i warte poświęcenia kilkunastu minut.

Czerwone włosy skomponują się z czerwoną bielizną

Wzrokowców trzeba podejść sposobem, a nic nie działa lepiej, niż delikatne tkaniny w zmysłowych barwach. Koronkowa bielizna otulająca nasze ciało wspaniale się nada na romantyczny wieczór. Również fryzura w zmienionym kolorze pobudzi męską wyobraźnię. Ostatnio stały się modne subtelnie ułożone włosy zaczesane na jedną stronę. Chodzi o to, żeby pasma swobodnie opadały na ramię i jednocześnie lekko się kręciły. W tym celu wystarczy złapać kilka z nich na lokówkę, a potem skierować w bok pomagając sobie spineczkami.

W Dniu Mężczyzn możesz urozmaicić upięcie poprzez podkoloryzowanie fryzury. Nie decyduj się na farbowanie, bo nie warto drastycznie zmieniać barwy włosów bez większego powodu. Zastosuj bezpieczną metodę przedłużania, czyli dopinki clip-in. W sklepie Rubin Extensions są dostępne doczepy w rubinowych kolorach, które doskonale pasują na tak nastrojową okazję.

Już jeden zestaw pasm na klipsie ważących ok. 100 gramów, pozwoli Ci wyraźnie zagęścić fryzurę. Wybierz włosy naturalne, ale pofarbowane na intensywny, czerwony odcień. Ognista barwa jest żywa, odważna i niezwykle seksowna. Zaczesz przedłużone włosy na bok, odsłaniając jedno ramię. Połączenie kuszącej bielizny z nową fryzurą, pozytywnie zaskoczy każdego pana. Gwarantujemy, że wszelkie dodatkowe prezenty będą już zbędne.

Dwa długie warkocze inspirowane modą słowiańską

Seksowne Słowianki, które kojarzymy z teledyskami Donatana i Cleo, zawróciłyby w głowie niejednemu mężczyźnie. Krótka, rozkloszowana spódniczka w zadziorne wzorki plus wysokie buty i wyeksponowany dekolt, przyciągną wszelkie spojrzenia. Jeśli chciałabyś wywołać ogromny uśmiech na twarzy ukochanego, w dniu Jego święta zorganizuj mu randkę ze Słowianką. Rolę główną odegrasz oczywiście Ty – w dwóch długich warkoczach z wplecionymi w nie wstążeczkami.

Fryzura zaczerpnięta z trendów słowiańskich jest łatwa w wykonaniu i możesz się na nią pokusić nawet na ostatnią chwilę, tuż przed wyjściem na umówione spotkanie. Zrób przedziałek na środku głowy i zapleć dwa warkocze o podobnej grubości. Powinny się one znaleźć po bokach, mniej więcej na ten samej wysokości. Elementem, który wyróżnia te sploty od tradycyjnych warkoczyków noszonych przez dziewczynki w wieku szkolnym, są kolorowe wstążeczki. Wpleć je do warkocza tak, żeby były widoczne wśród pasemek. Najlepiej, kiedy materiał jest satynowy i jednokolorowy, odznaczający się na tle Twoich włosów. Jedna tasiemka ładnie schowana w warkoczyku, pozwoli Ci poczuć się słodko i niewinnie. Stosuj tę fryzurę zawsze, gdy chcesz wzbudzać w swoim mężczyźnie zachwyt i pożądanie. Badania wykazują, że panowie preferują delikatne, nienachalne kobiety. Słowiańskie sploty będą więc trafnym wyborem.

Jeżeli chciałabyś wypróbować inne fryzury z użyciem włosów doczepianych albo gotowych loków, splotów czy grzywek, zapoznaj się z ofertą sklepu Rubin Extensions. Na stronie znajdziesz zestawy z włosami wysokiej jakości. Używaj ich wielokrotnie do testowania fryzur, w których będziesz uwodzić i czuć się kobieco.

Fot. Helga Weber CC BY-ND 2.0