Zima w Austrii – Które hotele najlepsze?

Hotele i apartamenty w austriackich kurortach zimowych – które są najlepsze? Austria to kraj idealny na zimowe wakacje, bowiem doskonale nadaje się do szaleństw na śniegu i boskiego odpoczywania po całodniowym szusowaniu i odkrywaniu nowych zjazdów, zwłaszcza, że istnieje tu wiele hoteli i apartamentów, które sprawiają, że urlop w tym kraju to prawdziwa przyjemność.

DCIM100GOPRO

Najlepsze hotele w Austrii, czyli gdzie nocować, by poczuć niezwykły smak głębokiego relaksu

Austria posiada wiele wspaniałych hoteli, które potrafią spełnić niemal każde oczekiwanie turysty. Warto wybrać się chociażby do Grauerbar, hotelu ulokowanego w samym środku Innsbruckuwww.narty.austria.pl/wyjazdy-narciarskie/innsbruck.xml – który posiada centrum wellness z basenem, a karnet na narty jest tutaj dostępny cały sezon. Dodatkowo jest niezwykle przytulny, co sprawia, że aż chce się tu wracać.

W tym samym mieście czeka także Alphotel, który zaprasza lokalną kuchnią, nowoczesnymi wnętrzami oraz karnetem w cenie przez cały rok. To sprawia, że obiekt ten jest często wybierany przez turystów, niezwykle zadowolonych z pobytu i czekających tu udogodnień.

Równie świetnym hotelem jest Sonnblick, który znajduje się w St. Leonhard im Pitztal i kusi atrakcjami takimi jak bliskość wspaniałego lodowca, karnet w cenie przez cały sezon, a także centrum wellness, w którym można zapomnieć o wszystkich stresach.

Apartamenty, które sprawiają, że zimowe szaleństwa nabierają nowego wymiaru

Będąc w okolicach jeziora Zell w Austrii warto zatrzymać się w Apartament Living Schonwies bowiem miejsce to jest naprawdę luksusowe i pełne atrakcji. Czekają tu apartamenty odznaczające się elegancją a także takimi udogodnieniami jak kabiny sauny na podczerwień. Niedaleko znajduje się ośrodek narciarski Schittenhohe, gdzie można poszaleć, by z tym większą przyjemnością móc później skorzystać z luksusów Apartament Living Schonwies.

Austria to kraj pełen niespodzianek, który zachwyca krajobrazem, pięknymi górskimi szczytami oraz ośrodkami narciarskimi, które na długo zapadają w pamięć. Tutejsze hotele i apartamenty robią wrażenie, można w nich cudownie odpocząć po całym dniu i zrelaksować się wśród licznych centrów spa i wielu udogodnień.

Autor: Redakcja serwisu narty.Austria.pl

narty-austria-pl

fot. Roman KönigshoferCC BY-ND 2.0