Zielone pudełko na jesienne bieganie

Jednym z powodów, by zacząć biegać może  być wytłumaczenie dla zaukupu kolejnej pary butów. I to nie byle jakich bo inspirowanych dawnymi, dobrymi kolekcjami. Na sezon jesienno zimowy 2014 PUMA prezentuje „Green Box Pack” – zestaw czterech kultowych modeli zainspirowanych słynnymi zielonymi pudełkami serii Trinomic z lat dziewięćdziesiątych. Powrót do jednego z najważniejszych rozdziałów w historii biegania jest doskonałą okazją, aby na nowo pokazać najlepsze technologie stosowane w butach PUMA.

 

Green Box Pack Puma 01Model XS850 zdobył rozgłos już w momencie premiery w 1992 roku dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Trinomic na całej długości podeszwy. W prezentowanym wydaniu zachowano klasyczne materiały i charakterystyczny motyw na pięcie, które uzupełniono odblaskową grafiką w kształcie „plastra miodu” nawiązującą do projektu oryginalnej wersji pudełka.

Blaze of Glory zyskały popularność dzięki unikalnemu systemowi wiązania i specjalnej konstrukcji cholewki. Elementem wyróżniającym tę wersję jest połączenie meshu i miękkiego nubuku z graficznym motywem kojarzonym z systemem Trinomic.

Model R698 to jedna z najbardziej klasycznych sylwetek serii Trinomic. Tak samo jak w oryginalnej wersji z roku 1993 buty wykonano z nylonu i nubuku, które wzbogacono odblaskowymi elementami.

„Green Box Pack” uzupełnia model XT2, jedna z ikon bogatego biegowego archiwum PUMA. Charakterystyczne dla tego modelu materiały uzupełnia odblaskowa grafika z motywem sześciokątów znana z systemu Trinomic.

„Green Box Pack” będzie dostępny w następujących sklepach:

Warszawa:
Run Colors – ul. Piwna 51/53, Warszawa
Worldbox – ul. Nowy Świat 49, Warszawa

Poznań:
Run Colors Stary Browar – ul. Półwiejska 32, 61-88 Poznań | poziom +2, lokal 227

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe