Zegarki znanych projektantów

Dziś znane domy mody nie poprzestają już na samej odzieży, ale swoim logo sygnują dodatki, perfumy, zegarki czy przedmioty dekoracyjne do mieszkań. Ciekawą grupą produktów znaczonych logo najsłynniejszych projektantów mody są zegarki.

czas zegarkow 01Markowe zegarki

Wielcy potentaci modowi coraz częściej wyposażają swoich klientów nie tylko w modne ubrania, ale również w dodatki takie jak torebki, oprawki do okularów czy zegarki. Szczególnie te ostatnie cieszą się dużą popularnością, ponieważ zazwyczaj charakteryzują się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również doskonałą jakością.

Zegarki od Armaniego

Nazwisko Giorgio Armani zna każdy, nawet ten, kto nie interesuje się zupełnie modowymi nowinkami. Przewija się ono w telewizji, radio i czasopismach, stąd trudno go nie skojarzyć. Warto jednak podkreślić, że dla miłośników eleganckich dodatków bardzo cenne są zegarki Armani. Niemal w każdym sezonie pojawiają się nowe modele skierowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Szczególną sympatią cieszy się linia Emporio Armani, która w niezwykle stylowy sposób podkreśla młodzieńczość wszystkich, którzy decydują się na wybór produktów tej marki.

Zegarki Hugo Boss

Hugo Boss to marka kojarzona przede wszystkim z reklam perfum. Warto jednak zaznaczyć, że charakterystyczne logo tej firmy można znaleźć również na odzieży czy różnego typu dodatkach. Szczególnej uwagi warte są zegarki. Są one nie tylko bardzo stylowe i chętnie kupowane właśnie ze względu na wygląd, ale również doskonale wykonane. Często wybierane są również ze względu na swoją wodoszczelność.

Zegarki pochodzące z kolekcji Armaniego, Hugo Bossa czy innych znanych projektantów nie są tanie, aczkolwiek nie ma to wielkiego znaczenia dla miłośników pięknych i dobrych jakościowo przedmiotów. Na rynku dóbr luksusowych znajduje się wiele zegarków sygnowanych logo najsławniejszych projektantów mody. Są one szczególnie cenione przez kobiety, bo która pani nie chciałaby mieć oryginalnego zegarka od Armaniego, Hugo Bossa czy Michaela Korsa.

Tekst: autor zewnętrzny, fot. Maria Morri CC BY-SA 2.0