Szukaj

Buty zaprojektowane przez kobiety dla kobiet

Pierwsze buty biegowo-treningowe zaprojektowane przez kobiety i tylko dla kobiet wprowadza właśnie marka adidas wypuszczając na rynek model Model PureBOOST X. Pełna, nasycona ale jednocześnie lekka czerwień tego modelu już  na pierwszy rzut oka wyróżnia się i zachęca do cieszenia się kolorami i tworzenia na jej podstawie wyrazistych sportowych stylizacji.

adidas PureBOOST X_FW16 _Julita Kotecka
Smaczny i rasowy odcień
Unikalny, kobiecy design i kolorystyka PureBOOST X sprawią, że już nigdy nie będziesz musiała rezygnować z kobiecego wyglądu w trakcie treningów. Nieważne czy tylko się rozgrzewasz, czy bijesz swój rekord, poczujesz pewność oraz przypływ energii.
adidas PureBOOST X_FW16 (7)
Buty zaawansowane
Smukła, dopasowująca się do stopy cholewka otula stopę na całej jej długości. Podeszwa składa się z tysiąca scalonych ze sobą mikrokapsułek specjalnej pianki, co zapewnia znacznie większą amortyzację i zwrot energii niż w tradycyjnym bucie biegowym. PureBOOST X jest wyposażony w tzw. ruchome podbicie. Zbudowane zostało z rozciągliwej siatki, która podtrzymuje ją od dołu i sprawia, że wygląda ona na mniejszą i smuklejszą. Razem ze specjalnym systemem sznurowania zapewnia indywidualne dopasowanie do każdego rodzaju stopy.
Tekst i zdjęcia: materiały prasowe pod redakcją Exclusivemag.pl