Zapisy dla wystawców na SILESIA BAZAAR Kids

Projektujesz lub sprzedajesz produkty dla najmłodszych? Pokaż je na targach SILESIA BAZAAR Kids vol. 3!

zapisy SILESIA BAZAAR Kids vol 3

12 września ruszają zapisy na trzecią edycję targów SILESIA BAZAAR Kids. Sukces poprzednich edycji skłonił nas do powiększenia dostępnej powierzchni targowej. Obecnie mamy przygotowane ponad 100 stoisk w dwóch salach (obie na jednym poziomie MCK, połączone ze sobą).  Dodatkowo przewidujemy rozbudowaną strefę warsztatów dla dzieci, prelekcji dla rodziców i gastro. Na drugiej edycji wystawiło się prawie 80 marek i odwiedziło nas ponad 1000 osób dorosłych z dziećmi. Było gwarno i tłoczno. Jesteśmy pewni, że najbliższa edycja będzie jeszcze bardziej oblegana przez rodziny. Nasze targi Kids już na stałe wpisały się w kalendarz targów dziecięcych w Polsce i nie może Cię na nich zabraknąć!

Biorąc pod uwagę sukces poprzedniej edycji i dynamikę zapisów na edycję Dizajn vol. 2, która odbędzie się 18. września, sugerujemy zarezerwować wybrane stoisko w pierwszych dniach zapisów i opłacić proformę w terminie, bo tylko to gwarantuje otrzymanie wybranego stoiska. Szczegółowy cennik i mapę stoisk można znaleźć TUTAJ.

Do udziału w targach zapraszamy firmy z produktami typowo dziecięcymi, ale także firmy, które produkują kolekcje dla dzieci i dorosłych. W wypadku tych ostatnich dopuszcza się prezentację obu kolekcji.

Aktualności dotyczące wydarzenia możesz znaleźć na wydarzeniu utworzonym na portalu Facebook. Zapraszamy do potwierdzenia udziału również tam.

Czekamy na twoje zgłoszenie od 12 września.