Szukaj

WZORY na wiosnę – targi designu

Wiosenna edycja dedykowana będzie roślinom, zaprosimy na nią ponad 150 wystawców z wyposażeniem wnętrz, designem. Zaprosiliśmy znane brandy jak i debiutantów. Na Wzorach znajdziecie rośliny, meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

WZORY to dwa dni targów w warszawskim Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Design, to nie tylko najnowsze kolekcje, to piękne i funkcjonalne przedmiotyz minionych lat, dlatego nie może u nas zabraknąć strefy vintage, na której znajdziecie selekcje od najlepszych, polskich sklepów vintage.

Podczas tegorocznej edycji planowana jest seria warsztatów dotyczących hodowli i uprawy roślin, doboru roślin do wnętrz,  także warsztatów ze Stowarzyszeniem Zero Waste podnoszących świadomość społeczną w kierunku zmiany wzorców produkcji i konsumpcji.

WZORY na wiosnę 2019, 27-28 kwietnia
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa
Godziny wydarzenia 11-19
Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/303822906936411/
Na Wzory wchodzimy bez biletów.