Szukaj

„Wzory na gwiazdkę” – Znane marki i debiutanci | PATRONAT

Mimo, że do Świąt jeszcze daleko, już teraz warto wpisać do kalendarza termin tego wyjątkowego wydarzenia. „Wzory na gwiazdkę”, odbędą się 21-22 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25, w Warszawie.

Grudniowa edycja tradycyjnie będzie dedykowana świętom i prezentom – zaprosimy na nią ponad 200 wystawców oferujących produkty wyposażenia wnętrz. Wśród nich będą znane brandy jak i debiutanci.

Na parterze i dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego odtworzymy atmosferę niezwykłych zakupów. Stworzymy strefy MEBLI, CERAMIKI, OŚWIETLANIA, TEKSTYLIÓW, VINTAGE, AKCESORIÓW, DZIECKA i GRAFIKI oraz – jak zawsze podczas grudniowej edycji, na drugim piętrze przygotujemy specjalną STREFĘ PREZENTOWĄ. Będzie to przestrzeń dla wszystkich spóźnialskich szukających tuż przed świętami unikatowych, ręcznie robionych prezentów.

Podczas zimowej edycji planujemy także zorganizować serie warsztatów i paneli dyskusyjnych. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Grudniowe WZORY cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w zeszłym roku w ciągu dwóch dni odwiedziło nas ponad 15 000 osób! Był to totalny frekwencyjny sukces – sprzedażowe świąteczne last minute naprawdę działa! Sprawdźcie sami: https://youtu.be/CiiiIgnzwUI