Szukaj

Wzory i zdobienie idealne na jesień – Hybrydy są hitem

Wykorzystaj zestaw do paznokci

Niezależnie od pory roku, świetnym wyborem na trwały i piękny manicure jest hybryda. Wzory zrobione tą techniką są trwałe, a z ich wykonaniem poradzi sobie doskonale każdy, kto choć raz malował paznokcie tradycyjnym lakierem. Wśród naszych propozycji na jesienne zdobienie odnajdziesz zarówno takie, które sprawdzą się na początek, jak i bardziej zaawansowane — dla tych którzy lubią eksperymentować i mają już trochę wprawy

Kolorowa hybryda i wzory malowane ręcznie

Do ręcznego malowania na paznokciach najlepsza jest zdecydowanie hybryda. Wzory możesz poprawiać wiele razy, aż do uzyskania oczekiwanego efektu i to bez zmywania poprzednich warstw! Utwardzone pod lampą są już całkowicie bezpieczne i możesz usuwać z nich świeże malunki za pomocą bezpyłowego wacika i cleanera.

Wybór lakierów hybrydowych jest ogromny, wystarczy wybrać zestaw do paznokci. Hybrydy możesz wykorzystać do wykonania każdego rodzaju zdobienia i niczym się nie ograniczać. Najlepiej sprawdzi się do tego cieniutki, precyzyjny pędzelek oraz specjalna sonda do robienia malutkich, idealnie okrągłych kropek.

Pomysły na proste jesienne wzory na paznokciach

Kiedy wiesz już, że hybryda i wzory to dobre połączenie także dla Ciebie, ale jesteś dopiero początkująca, wypróbuj klasyczne i proste zdobienia. Nawet jeśli na nie będą od razu perfekcyjne, nie musisz się tym przejmować. Możesz próbować do skutku!

Pierwszą z naszych propozycji jest manicure francuski, czyli klasyczne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i elegancję. Sprawdzi się o każdej porze roku, również jesienią. Używając cienkiego pędzelka uda Ci się zrobić idealną kreskę. Lakier w białym kolorze możesz także zastąpić innym, bardziej szalonym i w jesiennym klimacie. Na przykład czerwonym lub pomarańczowym.

Kolejnym prostym zdobieniem jest typowo jesienny sweterek na paznokciach. Wystarczy zrobić go na dwóch palcach u dłoni i od razu cały manicure wygląda bardziej efektownie. Równie łatwe jest namalowanie cętek, tworzących modny panterkowy wzór. Wystarczy sonda do zdobień, hybryda i wzory na paznokciach gotowe.

Zdobienia na paznokciach a zestaw do paznokci. Hybrydy są najlepsze

Przechodzimy do bardziej skomplikowanych zdobień, w których niezmiennie króluje hybryda. Wzory bardziej wyszukane i z większą liczbą szczegółów, które możesz zrobić jesienią, to różnego rodzaju kwiaty, liście, dynie czy szyszki. Jednym słowem wszystko to, co podsuwa Ci jako inspiracje sama natura. Ale rośliny to wciąż całkiem proste wzory, które nie muszą być malowane tak dokładnie i precyzyjnie.

Jeśli szukasz czegoś naprawdę efektownego i jesteś uzdolniona plastycznie, spróbuj namalować na jednym z paznokci jesiennego, leśnego zwierzaka. Na przykład uroczego liska lub wiewiórkę. To zadanie będzie znacznie łatwiejsze na długich paznokciach, ale z cienkim, precyzyjnym pędzelkiem uda Ci się go zrobić także na krótkich.

Wybierz zdobienie na jesień, które jesteś w stanie wykonać i do dzieła! Zacznij od tych łatwych i podnoś poprzeczkę, aż osiągniesz mistrzowski poziom!