Wywiad z współtwórcą serwisu zeep.pl

Wywiad z współtwórcą serwisu zeep.plChcecie ciekawie spędzić czas, ale nie macie ochoty spędzać długich godzin na wyszukiwaniu interesujących Was restauracji czy pobliskich stoków narciarskich? A, co gdyby wszystkie tego typu informacje z Waszego miasta były zebrane w jednym miejscu i podzielone na kategorie tematyczne? Tym właśnie jest serwis zeep.pl. Zobaczcie co na temat tego nowego planera wolnego czasu mówi jego współtwórca, Łukasz Kasprzak.

Exclusive Info: Skąd pomysł na tego typu serwis? Czym różni się on od pozostałych stron tego typu?

Łukasz Kasprzak: Serwis zeep.pl zrodził się z naszych własnych potrzeb. Chcąc ciekawie spędzić wolny czas bądź zorganizować jakieś atrakcje dla dzieci, zastanawialiśmy się, gdzie znaleźć coś odpowiedniego. Internet był dla nas głównym źródłem informacji, ale brakowało portali, które zawierałyby przegląd miejsc i wydarzeń z różnych dziedzin rozrywki.

I tu właśnie pojawił się zeep.pl. Nasz serwis dopasowuje się do użytkownika. Pozwala wyszukiwać interesujące daną osobę wydarzenia lub miejsca w określonym zasięgu – 5 czy też 60 kilometrów. Rozróżniliśmy także różne kategorie – dzięki temu  można łatwo znaleźć ciekawe koncerty, wystawy czy też zaplanować sobie dzień z dziećmi.

E.I.: Do kogo skierowany jest Wasz serwis? Kim jest statystyczny użytkownik zeep.pl?

Ł.K.: Nasz serwis skierowany jest do wszystkich i do każdego z osobna. Na zeep.pl zawsze można znaleźć coś dla siebie.

Ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas, mogą wybierać spośród wielu miejsc, w których można uprawiać sport – od golfa do sportów ekstremalnych. Lubisz dobrze zjeść? U nas znajdziesz restaurację z kuchnią, na jaką akurat masz ochotę – afrykańską, żydowską czy indyjską. W samej Warszawie jest ich ponad pół tysiąca. Rodzice bez problemu wyszukają ciekawe miejsca dla swoich pociech, specjalnie w tym celu powstała kategoria „Dla dzieci”. Zeep.pl zawiera także informacje o imprezach klubowych, wydarzeniach kulturalnych, wystawach oraz koncertach gwiazd polskiej i światowej muzyki.

 Mamy zimę, zbliżają się ferie, więc dodaliśmy również informacje o wyciągach narciarskich w Polsce. Teraz łatwo będzie można wyszukać miejsce do szaleństw na nartach czy desce.

E.I.: Jakie plany na najbliższe miesiące – nowe funkcjonalności, a może gruntowne zmiany?

Ł.K.: W najbliższym czasie pragniemy doskonalić nasz serwis. Chcemy, aby każdy użytkownik zeep.pl mógł szybko odnaleźć interesujące go miejsca i wydarzenia. Z tego powodu rozbudowujemy powiadomienia newsletterowe – tak, aby każdy otrzymywał informacje z wybranej przez siebie dziedziny i w określonej lokalizacji.

Staramy się ciągle powiększać bazę miejsc oraz aktualizować wydarzenia. Na chwilę obecną zajmujemy się dwoma miastami – Radomiem i Warszawą, ale stopniowo będziemy obejmować swoim zasięgiem inne większe miasta Polski.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Jeżeli czegoś brakuje, jesteśmy gotowi, żeby to poprawić. Chcemy, aby serwis zeep.pl był przyjazny użytkownikom i chętnie przez nich odwiedzany.

Foto: Beverly Cottrell, Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *