Wiosenna edycja SILESIA BAZAAR vol.6

Zapraszamy 28 maja 2017 do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na targi SILESIA BAZAAR vol.6. Obecnie trwają zapisy dla wystawców na to największe wydarzenie dedykowane polskiej modzie i wzornictwu na Śląsku. Cykl targów SILESIA BAZAAR od 2014 z powodzeniem promuje polską, niezależną modę i dizajn. Skierowane jest do tych, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo, kochają modę, cenią sobie estetykę, a swoimi świadomymi decyzjami zakupowymi chcą wspierać zdolnych, niezależnych dizajnerów. To okazja do zrobienia zakupów, znalezienia inspiracji i poznania ciekawych trendów. Już po raz kolejny wspieramy to wydarzenie jako patron medialny.

Trwają zapisy dla Wystawców

Targi SILESIA BAZAAR każdorazowo gromadzą w jednym miejscu różnorodne firmy z całej Polski. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści stoiska ponad 100 firm. Do udziału zaproszone są zarówno autorskie marki odzieżowe, jak również firmy oferujące produkty dla dzieci, twórcy biżuterii, producenci przedmiotów użytkowych oraz kosmetyków. Zapisy dla firm chcących zaprezentować się 28 maja w Katowicach odbywają się przez stronę internetową projektu: silesiabazaar.pl

Lista firm, które wzięły udział w targach SILESIA BAZAAR od początku istnienia projektu jest długa
na ponad 1000 pozycji!

Strefa Stylizacji

Targi niezależnej mody i dizajnu SIELSIA BAZAAR to nie tylko okazja do zrobienia zakupów. Organizatorzy dbają, by każdy event był również okazją do zdobycia ciekawej wiedzy i spotkania z ciekawymi osobami. Przy okazji szóstej edycji SILESIA BAZAAR odwiedzający imprezę – zarówno panie, jak i panowie – będą mogli zasięgnąć porad profesjonalnych stylistek z POKOKARDE Studio Stylizacji.

SILESIA BAZAAR vol.6 to już w sumie 13 wydarzenie z całego cyklu targów. Impreza na stałe wpisała się
w kalendarz najważniejszych i najchętniej odwiedzanych wydarzeń modowych na Śląsku.

Więcej szczegółów na: silesiabazaar.pl 

  

Fot. materiały prasowe Silesia Bazaar