Interesujesz się modą i sztuką makijażu? Myślisz o pracy stylistki lub wizażystki? Już 26 listopada Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa oraz patron medialny wydarzenia – Magazyn Exclusive Info – zapraszają na pierwsze, bezpłatne warsztaty w Krakowie, które pokażą, jak wygląda praca podczas sesji zdjęciowych!


Warsztaty wizazu 2015
Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie autorka bloga RebelLook, Magda Samborska, która poprowadzi wykład dotyczący pracy stylistki. Dowiesz się z niego, jakie zasady rządzą dobieraniem stylizacji w taki sposób, by mógł powstać ciekawy edytorial.
Druga część imprezy to konkurs, w którym uczestnicy zostaną podzieleni na pary, a ich zadaniem będzie wystylizowanie modelki. Tym razem Magda Samborska wystąpi w roli mentora par konkursowych i wraz z jury wyłoni zwycięskie zdjęcia stylizacji, które zostaną później opublikowane w relacji z wydarzenia.
Warsztaty odbędą się, jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób, dlatego nie zwlekaj – zgłoś się do nas na adres mailowy katarzyna.piersa@gmail.com . W mailu prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz główny obszar zainteresowań: wizaż lub stylizacja. To świetna okazja, by sprawdzić swoje predyspozycje do zawodu stylistki i makijażystki!
high fashion portrait of young elegant woman. Studio shot