Warsztaty dla przedsiębiorców w Krakowie

Startup Pirates to tydzien warsztatów, szkolen, doradztwa i mentoringu dla młodych przedsiębiorców. Pod okiem inwestorów i liderów biznesu uczestnicy przekształcają wstępne koncepcje w realne plany biznesowe, pozyskują partnerów i wsparcie finansowe.

 

 

 

Startup Pirates Kraków to odbywające się w dniach 25 maja – 1 czerwca 2013 wydarzenie, którego głównym celem będzie wsparcie merytoryczne i finansowe młodych firm, które zgłoszą się do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym. Gromadząc przedsiębiorców, wizjonerów i młodych przedsiębiorców Startup Pirates ma na celu inspirować, pomagać przy podejmowaniu trudnych decyzji oraz rozwijaniu nowych pomysłów, a w rezultacie przyczynić się do rozpoczęcia nowych start-upów.

W ciągu tygodnia uczestnicy wezmą udział w szeregu szkolen oraz warsztatów, skorzystają z doradztwa i mentoringu. Startup Pirates to też doskonała okazja zaprezentowania własnego pomysłu przed inwestorami oraz liderami świata biznesu, a w rezultacie pozyskania partnera czy wsparcia finansowego.

Startup Pirates to działająca globalnie organizacja non-profit wspierającą przedsiębiorców u początków kariery. Wydarzenie organizowane przez Startup Pirates odbyło się już w 9 miastach na
terenie 5 krajów na trzech kontynentach – w Europie, Afryce i Ameryce Południowej – i pomogło rozwinąć skrzydła ponad 290 młodym przedsiębiorcom. Kraków jest kolejnym miastem, w którym projekt Startup Pirates uruchamia swoją działalność.

Startup Pirates nie ma ograniczeń co do wieku, zawodu czy tematyki. Jednakże, aby wziąć udział w przedsięwzięciu wymagana jest znajomość języka angielskiego. Rekrutacja do programu trwa! Więcej informacji o programie, mentoringu, kwocie uczestnictwa, nagrodach na stronie: krakow.startuppirates.org

StartupPiratesKrakow

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *