Wakacyjny klimat zawitał do naszej redakcji

Razem z nadejściem ciepłych dni do naszej redakcji zawitała paczka z nowymi smakami Lipton Ice Tea i od razu zapanował całkiem wakacyjny klimat. Jakoś tak zawsze Ice Tea większości z nas kojarzy się z wyjazdami nam morze, plażą i pływaniem na czym kto lubi i ogólnym odprężeniem. Zwłaszcza w momencie tuż przed kolejnym wydaniem bardzo tego potrzebowaliśmy. Przy okazji dotarło do nas kilka ciekawych faktów – np. to, że oprócz tradycyjnego wyboru między brzoskwinią i cytryną można dostać także smak malinowy oraz mango. Wszystko pomnożone przez czarną, zieloną i czerwoną herbatę daje całkiem pokaźną liczbę kombinacji.

 W środku znaleźliśmy wiadomość, że aż do 22 czerwca br. słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, aby podzielić się jasną stroną orzeźwienia. W tym czasie w ponad 20 miastach zostaną stworzone specjalne strefy oraz przystanki orzeźwienia, w których będzie można się zrelaksować oraz wziąć udział w pozytywnie zakręconych atrakcjach. Na odwiedzających będzie także czekała Lipton Ice Tea, będącą unikalnym połączeniem herbaty Lipton i soczystych owoców!

Sunvan Lipton Ice Tea_2Słoneczna muzyka i atrakcje w strefach orzeźwienia.

W dwunastu miastach w Polsce, m.in. podczas Juwenaliów, Festiwali Kolorów i koncertów, Lipton Ice Tea stworzy wyjątkowe słoneczne strefy orzeźwienia. Będzie w nich można posłuchać muzyki i odpocząć na mega wygodnych poduchach i hamakach. Oprócz pozytywnego chill-outu, na poszukiwaczy jasnej strony orzeźwienia będzie czekać wiele atrakcji. Dla wszystkich osób pełnych niespożytej energii zostanie przygotowana trampolina, na której będzie można wyskakać się do woli! Te szalone chwile uwieczni fotograf, który na życzenie zrobi zdjęcia i wydrukuje je na miejscu w dedykowanej ramce! Kto kocha słońce? Wszyscy! Dlatego w strefie orzeźwienia będzie można je „złapać” w wyjątkowej grze Catch the Sun. Natomiast na Festiwalach Kolorów Lipton Ice Tea zafunduje niesamowicie kolorowy zawrót głowy, dzięki fotobudce z wyrzutniami kolorów. Po wejściu do budki wystarczy nacisnąć przycisk, a specjalny mechanizm najpierw wyrzuci na Ciebie kolorowy proszek, następnie zrobi zdjęcie, a potem wydrukuje je na pamiątkę. Dla wszystkich spragnionych orzeźwienia zostanie przygotowana orzeźwiająca mgiełka oraz schłodzona Lipton Ice Tea podawana przez ekipę strefy!

Przystanek: Chill-out

Słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea wpadnie również do piętnastu innych miast w Polsce, gdzie rozłoży się z wygodnymi pufami, poduszkami i leżakami. Na „przystankach” będzie oczywiście czekała super orzeźwiająca i owocowa Lipton Ice Tea! Jeśli chcecie, żeby Sunvan odwiedził wasze ulubione miejsce, weźcie udział w głosowaniu, które niebawem rozpocznie się na specjalnie stworzonej stronie. Szczegóły już wkrótce na profilu marki na Facebooku. Ponadto w ramach konkursu można „zatankować” żółtego vana orzeźwieniem i wygrać wakacyjne nagrody.
Lipton Ice Tea_dystrybutor