Urban Christmas Festival w Łodzi

Objęliśmy patronatem już drugą edycję Urban Christmas Festival, który tworzony jest z pasji do mody i świetnego jedzenia jak i szeroko pojętych kreatywnych atrakcji.

Urban market Christmas 04Podczas tegorocznej edycji- 6 GRUDNIA w ART_ INKUBATORZE W ŁODZI- powstaną strefy FOOD- gdzie spróbować będzie można pyszności od łódzkich restauratorów, jak i zjeść coś gorącego z food tracka.

FASHION ZONE to czywiście strefa dedykowana młodym projektantom, których pasja do tworzenia unikalnych produktów jest zdecydowanie zaraźliwa. W tym roku pojawi się ponad 100 polskich młodych marek, które zaprezentują kolekcje zimowe, zaproponują stylizacje świąteczne i podpowiedzą jak dobrze wyglądać w mrozy.

HANDCRAFT ZONE to miejsce gdzie twórcy rękodzieła podziela się z nami tajnikami swojej profesji, a każdy będzie mógł u nich nabyć coś oryginalnego. Ważne jest również to, że wielu wystawców handcraft będzie organizowała warsztaty podczas targów- nie dość, że samemu będzie można wykonać coś specjalnego to będzie można to też zabrać do domu lub już na targach obdarować bliskich.

Specjalną atrakcją w tym roku będą oczywiście sesje fotograficzne LIVE- FLOWLIGHT STUDIO będzie na bieżąco podczas trwania całych targów fotografować ubrania projektantów obecnych na targach- będzie można przyjrzeć się od kuchni pracy makijażystów, stylistów, fotografa i modelek.

Dla najmłodszych odwiedzających Art_Inkubator zamieni się w miejsce gdzie będą mogli posłuchać bajek, spróbować swoich sił w ozdabaniu bombek, zrobic sobie zdjęcie z mikołajem, ozdobić ciasteczka na choinkę, jednym zdaniem niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Do tego wszystkiego każdą rzecz jaką zakupicie na festiwalu będziecie mogli zapakować u nas na prezent zupełnie za darmo.

Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się tym razem banalnie prosty. Uciekając przed nieznośną atmosferą w centrach handlowych, unikając ryzyka, że kupi się to co wszyscy , proponujemy Wam rozwiązanie idealne na spędzenie Mikołajek w pięknej scenerii Art Inkubatora w Łodzi.

Zapraszamy do dołączania do nas na facebooku

Oraz na naszą stronę internetową