Szukaj

Upominki okolicznościowe dla firm – wypełnione pysznościami!

fot. mark justinecorea @ flickr.com CC BY 2.0

Święta Bożego Narodzenia, impreza integracyjna, a może podziękowanie z okazji odejścia na emeryturę? Wybierz udane upominki okolicznościowe!

Każdy z nas lubi otrzymywać upominki oraz wręczać je innym osobom. Dotyczy to także sfery biznesowej, w której obdarowywanie się prezentami stało się popularne już przed laty. Upominki okolicznościowe w biznesie mogą pełnić różne funkcje – od wyrazu wdzięczności, przez uczczenie ważnej okazji, a skończywszy na poprawie wizerunku firmy.  Jakie z nich sprawdzą się wówczas najlepiej? Klasyka to kosz okolicznościowy wypełniony po brzegi rozmaitymi upominkami!

Wyjątkowe kosze podarunkowe – pełne radości

Czekoladki, ciasteczka, konfitury czy wina lub whisky – to tylko niektóre produkty, jakie możemy znaleźć w koszach podarunkowych. Takie zestawy mogą zawierać różnorodne artykuły – nie tylko spożywcze, ale także mogą być to inne prezenty, na przykład dekoracje czy gadżety biznesowe danej firmy.

Klasyka to kosze podarunkowe obfitujące w różnorodne słodkości. Poza słodkimi pralinkami czy wyśmienitymi ciasteczkami możemy wybrać także kosze okolicznościowe z innymi artykułami – herbaty, kawy, alkohole, produkty regionalne, dlatego też jest w czym przebierać.

Wszystkie te upominki okolicznościowe zapakowane są w dekoracyjne kosze z wikliny lub też w inne opakowania, na przykład mogą być to ozdobne pudełka kartonowe, pudełka drewniane, metalowe puszki albo tkaninowe worki z dekoracyjnymi nadrukami. Takie estetyczne podarunki na pewno od razu wzbudzą uśmiech na twarzy obdarowanych osób!

Kosze okolicznościowe – udany upominek na święta

Warto także wspomnieć o tym, że kosze okolicznościowe doskonale sprawdzają się jako prezenty świąteczne dla klientów! Coraz więcej firm obdarowuje swoich pracowników oraz ich rodziny z okazji świąt Bożego Narodzenia czy też świąt Wielkanocnych. W tej roli kapitalnie sprawdzą się kosze podarunkowe, które mogą zawierać także upominki związane z tymi właśnie świętami.

Prezenty świąteczne dla firm z okazji Bożego Narodzenia mogą zawierać czekoladowe mikołaje czy aromatyczne korzenne herbaty. Wewnątrz możemy znaleźć także inne upominki, na przykład bombki na choinkę czy pachnące świeczki. Z kolei na Wielkanoc kosz podarunkowy może zawierać czekoladowe zajączki i jajka, a także dekoracje związane z tym świętem – kurczaczki czy kolorowe wianki.

Gdzie można zakupić upominki okolicznościowe dla firm?

Kosze podarunkowe firma może przygotować samodzielnie. Wówczas zakupić należy wszystkie potrzebne produkty, w tym artykuły spożywcze, dekoracje, a także opakowania. Takie posunięcie sprawdzi się najlepiej wtedy, gdy firma zatrudnia mniej pracowników.

W przypadku, gdy firma planuje wręczyć kosze okolicznościowe większej liczbie osób, ich przygotowanie mogłoby zająć naprawdę dużo czasu. W takim przypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie zakpienie koszów gotowych, które będą od razu gotowe do wręczenia.

W przygotowywaniu takich koszów specjalizuje się firma Nobilia, która dostarcza je klientom na terenie całego kraju. W jej asortymencie można znaleźć różnorodne kosze okolicznościowe, które świetnie sprawdzą się na różne okazje. Kosze mogą zwierać słodkości, alkohole czy dekoracje, dlatego też każda firma może znaleźć coś interesującego – także w wymaganym zakresie cenowym.

Dodatkowym plusem jest możliwość złożenia zamówienia na kosze podarunkowe przez internet. Wystarczy tylko wypełnić formularz zapytania ofertowego, aby uzyskać dokładne ceny, a potem potwierdzić zamówienie on-line. Paczki zostaną dostarczone przez firmę kurierską pod wskazany adres.

Zatem także obdarowywanie się prezentami w biznesie ma duże znaczenie. Aby upominek był udany, warto postawić na klasyczne rozwiązania, w tym na kosze okolicznościowe, które świetnie sprawdzą się na różne okazje – od świąt Bożego Narodzenia aż do podziękowania za udaną współpracę. Jest w czym przebierać!