Trzecia edycja SILESIA BAZAAR Kids

Zapraszamy na Targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids odbywają się w Katowicach. Impreza promuje wysokogatunkowe ubrania, zabawki, akcesoria i przedmioty dla dzieci i rodziców. Skupia setki polskich firm oferujących produkty dla dzieci. Każda edycja jest okazją do poznania czegoś nowego. 13 listopada br. nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach po raz trzeci gościć będzie największe wydarzenie w branży niezależnej mody i dizajnu dedykowane dzieciom i rodzicom – targi SILESIA BAZAAR Kids.Na potrzeby 3. edycji wydarzenia organizatorzy przygotowali miejsce dla ponad 100 wystawców. Wśród firm zaprezentują się marki oferujące odzież i dodatki dla dzieci w różnym wieku, oryginalne zabawki oraz dodatki do dziecięcego pokoju i inne, przydatne akcesoria dla dzieci i rodziców. Będzie w czym wybierać!
Nie tylko targi
Targi SILESIA BAZAAR Kids vol.3 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu prócz przestrzeni targowej zaplanowano również strefę warsztatów i zabaw dla dzieci (robotyka, zabawa z klockami lego, warsztaty z szycia, czy fotograficzne), a także prelekcje i warsztaty dla rodziców zorganizowane we współpracy z magazynem oMatko! Wśród zaproszonych gości m.in.: Aż Kobiety, czyli Aleksandra Cieślik i Magdalena Mleczko, które poprowadzą warsztaty z autoprezentacji, Patrycja Sołtysik – Prezes Fundacji Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, która opowie o tym, czy mamy karmiące to już terror laktacyjny?
Nie zabraknie Strefy Relaksu z udogodnieniami dla mam z dziećmi oraz strefy Gastro pełnej przysmaków z popularnych, oryginalnych lokali gastronomicznych.
Jedyna taka impreza na Śląsku
SILESIA BAZAAR Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Już na stałe wpisała się w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku. Zapraszamy od 10 do 18.
Więcej szczegółów na wydarzeniu fb TUTAJ i stronie silesiabazaar.pl/kids