Trenuj bez presji, bez obciążeń

Trening wymaga skupienia i bycia sam na sam ze sobą, bez rozpraszania się otoczeniem. Brzmi to jak scenariusz filmu typu Kickboxer czy Rocky, gdzie zwycięzca gdzie zwycięzca izoluje się od świata, aby trenować. Tym tropem podąża nowa linia adidasa Athletics. Ale czy można za pomocą ciuchów poprawić skupienie? Otóż wydaje się, że tak. Już sama monochromatyczna sesja lookbookowa wprowadza nas w klimat indywidualnego treningu.

adidas Athletics_James Harden (1)
James Harden – koszykarz

Złapać dystans

Bluzę z kapturem Z.N.E., pierwszy produkt z rewolucyjnej linii, stworzono, aby pomóc sportowcom odnaleźć skupienie. Krój w stylu oversize oraz przyjemny w dotyku materiał zapewniają redukcję odgłosów z zewnątrz oraz większą wygodę. Bez presji, bez obciążeń, bez myśli o starcie. Duży kaptur ma dodatkowo usztywnione boczne i przednie panele, które dają możliwość jeszcze lepszego zdystansowania się od zewnętrznych bodźców.

adidas Athletics_Coco Shillin_lores (7)
Coco Shillin – tenisistka

Wycisz się przed startem

Dla każdego sportowca, niezależnie od dyscypliny sportowej, utrzymanie pełnej koncentracji bezpośrednio przed wyzwaniem jest niezbędne, by stawić mu czoła. Do współpracy przy oficjalnej promocji linii zaproszono ponad 20 000 sportowców z całego świata.  Najbardziej rozpoznawalnymi ambasadorami są Gareth Bale, Tori Bowie, James Harden, Ana Ivanovic i Coco Shillin.

adidas Athletics_Tori Bowie_lores (2)
Tori Bowie – sprinterka
adidas Athletics_Gareth Bale_lores (9)
Gareth Bale – piłkarz
adidas Athletics_Ana Ivanovic_lores (6)
Ana Ivanovic – tenisistka

Tekst: Redakcja Exclusivemag.pl na podstawie informacji prasowej, zdjęcia: materiały prasowe producenta

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *