TechCamp – poznaj platformę łączącą wiele języków

Obejmuje środowisko uruchomieniowe CLR oraz biblioteki klas dla aplikacji. Na stałe niezwiązana z żadnym konkretnym językiem programowania, a jej zadaniem jest zarządzanie różnymi elementami systemu. Każdy zaprawiony w kodzie programista z pewnością wie o czym mowa – z technologią .NET oko w oko staniemy już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia!

grafika .net kopia

Już 15 kwietnia we Wrocławiu czeka nas prawdziwe programistyczne święto. Gdy wybije 19:00, władzę na techcampowej scenie władzę przejmie jedna z najpopularniejszych platform programistycznych .NET. Podczas 27 odcinka największego technologicznego barcampu spojrzymy od strony kodu na wszystkie praktyczne możliwości jakich dostarcza nam stworzona przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe technologia. W czasie wrocławskiego odcinka swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi specjaliści w tym zakresie, a wśród nich: Michał Małecki – czyli pragmatyczny programista. Związany z platformą .NET od 2005 rJuż 15 kwietnia we Wrocławiu czeka nas prawdziwe programistyczne święto. Gdy wybije 19:00, władzę na techcampowej scenie władzę przejmie jedna z najpopularniejszych platform programistycznych .NET. Podczas 27 odcinka największego technologicznego barcampu spojrzymy od strony kodu na wszystkie praktyczne możliwości jakich dostarcza nam stworzona przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe technologia. W czasie wrocławskiego odcinka swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi specjaliści w tym zakresie, a wśród nich: Michał Małecki – czyli pragmatyczny programista. Związany z platformą oku, pracował nad m.in. Visual Studio i Bing w Microsoft. W trakcie najbliższego odcinka poruszy temat 5 „C” – praktyczny wstęp do F#. Z kolei reprezentant Grupy Unity – Michał Bakalarczyk, projektant systemów MS oraz programista systemów MS z ponad 10 letnim doświadczeniem przedstawi czym jest AOP i w jaki sposób z jego użyciem można napisać bardziej czytelny kod.

Jesteście gotowi stanąć w szranki z jedną z najbardziej popularnych platform programistycznych i poznać wszystkie skrywane przez nią tajniki? Nie możecie przegapić najbliższego odcinka TechCampu już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia. Rejestracja trwa!

Nurtują Was pytania związane z zarzadzaniem różnymi elementami systemu? Dołącz do networkingu z ekspertami podczas TechClash! Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje.

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp27.evenea.pl

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *