Szukaj

Targi Vintage i Retro Kogel Mogel

Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie – małą edycję Targów Vintage i Retro Kogel Mogel! Tym razem świętować będziemy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, a także nadchodzący wielkimi krokami pierwszy dzień wiosny. Zapraszamy serdecznie do klubu HEVRE, który już 3 marca zamieni się w miejsce wypełnione duchem minionych lat. Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy najlepszych wystawców z całej Polski. Zadbają o to, aby każdy znalazł dla siebie coś wyjątkowego.

Będzie w czym wybierać: kolorowe sukienki, zwiewne spódnice, czy akcesoria, które czekają na drugie życie, to tylko część rzeczy, jakie znajdziecie tego dnia na ich stoiskach. Szaleństwo wiosennych zakupów to jednak nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy. Na pewno zainteresują Was warsztaty oraz wykłady, które poprowadzą osoby znane wszystkim wielbicielom kultury retro w Polsce. Karolina Żebrowska, autorka bloga „Domowa Kostiumologia” i książki „Polskie piękno. Sto lat mody i stylu” odkryje przed nami nieznane trendy lat 40, Rockagirl po raz kolejny poprowadzi warsztaty fryzur retro i pokaże jak wykonać niezwykle efektowne upięcie zwane „pageboy”.

W programie imprezy znajdą też coś dla siebie Panowie- „Kogel Mogel dla Panów- męskie akcesoria: jak zacząć?” to świetna okazja, aby nauczyć się wiązać krawaty i muchy pod czujnym okiem prowadzącego, Juliana De Neve. Przyjrzymy się bliżej ochronie środowiska poprzez upcykling i recykling, a opowie nam o tym Gosia Grodzka, właścicielka marki Maruna zajmująca się na co dzień szyciem odzieży i dodatków w duchu less waste. To będzie wyjątkowy i pełen atrakcji dzień, zatem zakończyć musimy go z przytupem i to dosłownie! Szkoła Tańca Kmita Swing zaprasza na wieczorne swingowe szaleństwo w klubie Re.
Nie może Cię zabraknąć 3 marca w Krakowie, świętuj z nami!

Nie może Cię zabraknąć 3 marca w Krakowie, świętuj z nami!

Wstęp na targi BEZPŁATNY, zapisy na warsztaty: kogelmogelpinup@gmail.com

Warsztat fryzur z Rockagirl:
https://www.facebook.com/events/851452911861830/

Warsztat o męskich akcesoriach:
https://www.facebook.com/events/395906720966294/

Wykład Karoliny Żebrowskiej:
https://www.facebook.com/events/2118789094873024/