Dice+, Estimote, Listonic – chcesz poznać najpopularniejsze polskie aplikacje mobilne? 21-22 marca 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się pierwsze Targi Mobilne. To niepowtarzalna okazja dla branży rozwiązań mobilnych do prezentacji produktów i usług w wyjątkowym otoczeniu. Celem wydarzenia jest zapewnienie idealnych warunków do integracji środowiska mobile oraz wymiany doświadczeń.

Blisko 3000 metrów kwadratowych podzielone na dwie główne strefy prezentacyjne: Biznes oraz Konsument. W Strefie Biznes prezentują się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego, prezentujące produkty i usługi związane z m-commerce, usługi developerskie, urządzenia POS, urządzenia diagnostyczne. Strefa Konsument to showroom produktów, rozwiązań, które wzbudzają największe emocje. Wystawcami będą firmy oferujące rozwiązania, które wspierają i towarzyszą nam w codziennym życiu – producenci sprzętu mobilnego, mobile lifestyle, gadżety, akcesoria, mHealth, mLearning oraz twórcy aplikacji.

W gronie wystawców zobaczyć będzie można m.in.: platformę iStore (przyjazne dla kupujących mobilnie oprogramowanie dla sklepów od Grupy Allegro), Dice+ (elektroniczne kostki do gry na tabletach, które zaczął sprzedawać w swoich sklepach sam Apple), Duckie Deck (angażujące edukacyjne gry mobilne dla kilkulatków), Listonic (najpopularniejsza w Polsce mobilna lista zakupów) i Estimote – startup, który po 3 miesiącach od ukończenia Y Combinator pozyskał 3,1 miliona dolarów. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie powyższych firm wystarczy, że wejdziesz na stronę Targów, na której możesz zapoznać się z planem stoisk oraz dokonać zamówienia: http://targimobilne.pl/booking

Edukacja

Podczas Targów odbędzie się „Akademia Smartfona”, będzie to blok warsztatów edukacyjnych (“Cyfrowy Rodzic”, “”Internet Rzeczy”, “Mobilne zakupy”), a także miejsce, w którym osoby zaczynające przygodę ze smartfonami oraz tabletami będą mogły zgłębić ich tajemnicę m.in. poznać ciekawe aplikacje czy zasady bezpiecznego korzystania z mobilnego internetu.

Integracja branży

Targi Mobilne to także doskonałe miejsce do networkingu. Organizator zadbał o strefy kawy oraz imprezę integracyjną na zakończenie pierwszego dnia. Spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli biznesu, marketerów a także zwykłych fanów mobile jest doskonałą okazją do wymiany myśli oraz spotkania się z finalnym odbiorcą twoich produktów. Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://targimobilne.pl/visitor

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. Targów eHandlu, które stanowią czołówkę eventów związanych z handlem w Internecie w Europie Centralnej. VI Targi eHandlu odbędą się już 25.02.2014 w Poznaniu.

Więcej informacji: www.targimobilne.pl

Tekst i zdjęcia: Targi Mobilne