Świeże trendy z codzienną dostawą

Czy można połączyć częste, nawet codzienne dostawy nowego towaru znane tylko z ciucholandów z przyzwoitą jakością i nadążan za trendami jak to czyni chociażby Zara? Okazuje się, że taka formuła jest możliwa. Taką propozycję ma znana amerykańska marka Forever 21, która właśnie otwarła swój pierwszy salon w Polsce w łódzkiej Manufakturze. Sklep codziennie dostarcza nowe produkty, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami pozwala na zabawę modą i tworzenie ciekawych stylizacji.

forever-21_5

Na powierzchni niemal 1000 m2 znajdziemy szeroki wybór odzieży i akcesoriów. Kluczem do sukcesu są świeże, światowe trendy oraz codzienne dostawy nowych produktów Forever 21 w atrakcyjnych cenach.

forever-21_1

Założona w 1984 r. w Los Angeles, marka Forever 21 to jedna z największych, amerykańskich sieci sprzedaży detalicznej wyspecjalizowana w tzw. fast fashion, oferująca najnowsze trendy z wybiegów dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Poprzez ciekawe wnętrza salonów i systematyczne dostawy nowych kolekcji, marka inspiruje do poszukiwania własnego stylu z wykorzystaniem światowych trendów dostępnych w przystępnej cenie.

wielka-torba-forever-21

Tekst i zdjęcia: opracowane przez Exclusivemag.pl na podstawie materiałów prasowych