Świąteczny weekend z niezależną modą

W weekend 10 i 11 grudnia 2016 zapraszamy na odbywającą się pod naszym patronatem kolejną edycję targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To największe wydarzenie tego typu na południu Polski i idealna okazja na wyjątkowe zakupy i ciekawe spędzenie wolnego czasu. To już 10 edycja targów pod wspólną nazwą SILESIA BAZAAR.

silesia-bazaar-vol5-19

SILESIA BAZAAR to impreza skupiająca w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych – mebli, dekoracji do domu itp.. Grudniowe targi odbędą się w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Zaprezentuje się prawie 150 różnych firm.

silesia-bazaar-vol5-10

Prócz tego na kupujących czekają zaaranżowane w świątecznym klimacie Strefy Gastro, Relaksu i strefa dla dzieci oraz dodatkowe atrakcje, w tym:

  • spotkanie ze współzałożycielką marki Whisbear – Szumiący Miś, Zuzanną Sielicką-Kalczyńską, której popularny szumiś jest jednym z najbardziej rozchwytywanych prezentów dla dzieci w tym roku,
  • spotkanie z autorem strony “Rubens był z Bytomia.” Mateuszem Ledwigiem
  • Śląska Choinka, na której przez dwa dni targów każdy będzie mógł wpisać swoje życzenie na tegoroczne święta,
  • warsztaty kreatywne dla najmłodszych oraz warsztaty wiankowe, podczas których będzie można zrobić świąteczny wianek do dekoracji domu,
  • wystawa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

silesia-bazaar-vol5-18

Zimowa edycja imprezy ma być przede wszystkim okazją do zakupienia świątecznych prezentów. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę – są niebanalne i niepowtarzalne, jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania.

Nasze targi mają przede wszystkim służyć promocji polskich marek modowych i projektantów przedmiotów użytkowych. Zależy nam, by rodzimym firmom dać okazję do zaprezentowania swoich produktów na żywo, a odwiedzającym nasze imprezy pokazać, że warto znać polskie marki i robić u nich zakupy, nie tylko szukając prezentów – mówią Magda Giertuga i Piotr Kalisz z Fundacji Colors of Silesia, organizatorzy targów SILESIA BAZAAR.

Targi odbywają się w godzinach od 11 do 18. Obowiązuje bilet wstępu (5 zł normalny, 8 zł rodzinny dla rodziców z dziećmi, wstęp darmowy dla osób do 15 i po 65 r.ż.). Wejście na targi od strony parkingu przy siedzibie NOSPR.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę silesiabazaar.pl oraz facebook.com/silesiabazaar

sb-vol-5_02