Świat multimediów jesienią w Krakowie

Przekaz video to dzisiaj coś więcej niż tylko telewizja. Każdy, kto ma talent aktorski i jest pracowity może zostać światową gwiazdą, niczym Sylwester Wardęga. Dlatego właśnie chcemy, żeby nowoczesne technologie video gościły u nas nie na szarym końcu, ale tak szybko jak tylko powstaną. Objęliśmy więc patronatem medialnym wrześniowe targi video IMSE, które przybliżają nas do światowych wydarzeń z dziedziny nowych technologii.
IMSE 2014 01
Już 16-17 września br. odbędzie się w Expo Kraków druga edycja Integrated Multimedia Systems Event. Celem wydarzenia jest promowanie trendów oraz rozwiązań audiowizualnych najnowszej generacji, jak również wskazanie możliwości wykorzystania nowych technologii z sektora AV w biznesie, edukacji i kulturze. W trakcie IMSE 2015 zaprezentowane zostanie szerokie portfolio produktów multimedialnych, odbędą się również branżowe konferencje, warsztaty i panele dyskusyjne. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

IMSE 2014 03
IMSE to dwa dni poświęcone najnowszym trendom w technologiach multimedialnych, prezentacje rozwiązań, obecność ekspertów i użytkowników przedstawiających doświadczenia z wdrożeń i codziennego wykorzystania produktów. Podczas IMSE 2015 zaprezentowane zostaną m.in.: systemy nagłośnienia, monitory i stoły interaktywne, tablice multimedialne, projektory, systemy konferencyjne, systemy montażu ścian video, kioski interaktywne.
Konferencje, dyskusje, warsztaty…
Ideą wydarzenia jest propagowanie wykorzystania multimediów zarówno w świecie biznesu, w działaniach komercyjnych, komunikacyjnych, jak również w sferze edukacji, kultury i sztuki. Dlatego w tegorocznej Strefie Edukacyjnej odbędą się specjalne wydarzenia dedykowane przedstawicielom instytucji kultury, muzealnikom, edukatorom:

  • Konferencja  Technologie dla Kultury, w trakcie której będzie miał miejsce panel dyskusyjny Multimedia w edukacji muzealnej, sztuce i kulturze – doświadczenia z wdrożenia rozwiązań oraz prezentacje realizacji projektu multimedialnego w instytucji muzealnej oraz w instytucji kultury
  • Konferencja Technologie dla Edukacji z prezentacjami realizacji projektów multimedialnych w obiektach szkolnych
  • Panel dla przedstawicieli administracji  i instytucji publicznych z case study projektu multimedialnego przedstawionym z punktu widzenia inwestora
  • Multimedia w przestrzeni publicznej: spotkanie dedykowane architektom i projektantom

IMSE to również wydarzenie dla wszystkich poszukujących płaszczyzny dla rozwoju biznesu w zakresie profesjonalnych systemów audiowizualnych oraz integracji systemów elektronicznych. Nie zabraknie zatem wykładów i spotkań skierowanych do profesjonalistów branży systemów audiowizualnych.
Strefa wystawiennicza, prezentacje rozwiązań…
Partnerzy IMSE w strefie wystawienniczej zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania, a przede wszystkim ich praktyczne wykorzystanie w konkretnych rynkowych realizacjach. Prezentacja sprzętu na stoiskach, we foyer EXPO Kraków oraz w trakcie konferencji pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z konkretnym rozwiązaniem i jego rzeczywistymi możliwościami.
Bieżące informacje o wydarzeniu: 
imsevent.pl oraz www.facebook.com/IMSEvent
IMSE 2014 02
Patroni medialni IMSE 2015: 
Audiostereo.pl, Audio-Video, Businessman.pl, Businesswomen&Life, Biuro-Kreacja.info, Dziennik Polski, Exclusive Info Magazyn, Facility Manager, galeriehandlowe.pl, Hotelarz, InAvate, Interia.pl, Live Sound&Installation, Magazyn Galerie Handlowe, MICE Poland, Modern Office Manager, Obraz i Dźwięk – oid24.pl, OOH Magazine, QBusiness.pl, Reseller News, Signs.pl
Organizatorzy:
Lockus sp. z o.o. www.lockus.pl oraz Grzegorz Augustyn www.grzegorzaugustyn.com.
Wsparcie organizacyjne: EXPO Kraków www.expo.krakow.pl oraz Targi w Krakowie www.targi.krakow.pl

POLECANE

kampania społeczna PAP