Sukienki na wiosnę – żywe kolory i zwiewne fasony kolekcji Adika

Kolorem roku 2019 według Instytutu Kolorów Pantone jest żywy, jasno-brzoskwiniowy odcień koralowca, a w palecie towarzyszą mu jasno-śliwkowe odcienie magenty, nasyconego różu czy owocu papai. Ta soczysta i lekka owocowa paleta świetnie sprawdza się na gładkich tkaniach i zwiewnych fasonach wiosennej kolekcji sukienek marki Adika.

Sukienka Adika – gładka, krój barbie z krótkimi rękawami

Sukienki na cieplejszą część roku

Wiosna w pełni, a z nią rozpoczął się sezon na lekkie tkaniny i wyraziste kolory sukienek. Na cieplejszą część roku idealne będą luźne, swobodnie opływające sylwetkę kroje – sukienka w kształcie litery A, okrągłe dekolty, czy sukienka o kroju w stylu lalki Barbie. Połączenie takich fasonów ze zwiewnymi materiałami np. szyfonami, sprawia, że sukienki świetnie się układają i zapewniają komfort przy wyższych temperaturach. Lekko prześwitujące tkaniny w połączeniu z wyrazistymi wzorami tworzą interesująca przestrzenną strukturę, oddychającą i świetną do noszenia na wiosnę.

Kolory pełne słońca

Pełne i delikatne kolory – od świetlistego koralu, przez mango i magentę, aż po seledyn i zdecydowane kwiatowe wzory w odcieniach fioletu i granatu możemy znaleźć w najnowszej kolekcji marki Adika. Sukienki Adika wyróżniają się klasycznym stylem podanym w świeży i odpowiadający najnowszym trendom sposób. Kolekcja oferuje naprawdę szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu łatwo dobierzemy styl odpowiedni do naszej figury, okazji oraz nastroju. Adika jest jedną z tych polskich marek, która sprawia, że nowoczesna polska moda trafia do szerokiego grona klientek nie tylko w Polsce, ale też na innych rynkach europejskich np. w Niemczech, Słowacji czy na Ukrainie.

Sukienka Adika – gładka, krój barbie z krótkimi rękawami

Polska marka nadaje ton

Marka Adika pokazuje, że polska moda może być konkurencyjna i stanowić realną alternatywę dla międzynarodowych marek sieciowych. Firma bierze udział w targach i współpracuje z najlepszymi dostawcami z całego świata, dzięki czemu ma dostęp do najnowszych materiałów, wzorów i kolorów oferując produkty modne i eleganckie, a jednocześnie dostępne dla wymagających klientek. Najnowsze kolekcje są prezentowane między innymi podczas największych w Europie wydarzeń modowych – targów w PTAK Fashion City pod Warszawą. Marka jest również honorowym członkiem VIP Warszawskiej Izby Gospodarczej.