Suche szampony kosmetykiem roku

Budzik nie zadzwonił, za pół godziny musisz być na ważnym spotkaniu, a umycie włosów zostawiłaś sobie na rano? Z pomocą przychodzi szampon Batiste Wild, który sprawi, że Twoje włosy będą świeże i lśniące w ciągu zaledwie kilku minut, a jego niepowtarzalny zapach przeniesie Cię w najdziksze zakątki świata!

letsbeauty-suche-szampony1

Żyjemy w czasach, w których doba ciągle jest za krótka, a każda minuta jest na wagę złota. Właśnie dlatego tak ważne są dla nas rozwiązania, po które możemy sięgnąć w najmniej spodziewanych sytuacjach. Każdy z nas przecież doświadczył niezapowiedzianej wizyty znajomych, nagłego spotkania w firmie czy przypadkowego spóźnienia. W takich momentach liczą się kosmetyki, dzięki którym poprawimy swój wygląd i samopoczucie w ekspresowym tempie. Do takich produktów należą suche szampony, które pozwalają nam na zaoszczędzenie nawet godziny w ciągu dnia.

Dlaczego warto używać suchego szamponu?

Fryzjerzy są zgodni – częste używanie tradycyjnego szamponu może mieć nie tylko zły wpływ na nasze włosy, ale i skórę głowy. Po takich zabiegach włosy są osłabione i pozbawione blasku. Przykrych efektów możemy jednak uniknąć stosując suche szampony, do których produkcji użyto np. skrobi kukurydzianej lub ryżowej pochłaniającej nadmiar sebum. Oprócz łoju pozbędziesz się także pozostałości po kosmetykach użytych wcześniej do stylizacji.

Batiste Wild o zapachu tropikalnym, sprawdza się nie tylko w roli szamponu, ale również doskonale pachnie. Kokos, melon, banan, brzoskwinia, a także wanilia i drzewo sandałowe – te nuty zapachowe wprowadzą Cię w niepowtarzalny klimat gorącego piasku i egzotycznego powietrza. Zapach szamponu Batiste Wild utrzymuje się na włosach nawet przez kilka godzin od aplikacji, a jego wygodne butelki pozwolą Ci zabrać go wszędzie, gdzie tego potrzebujesz – na biwak, basen, siłownię czy koncert. Suche szampony Batiste, to kosmetyki, które doskonale radzą sobie zarówno z włosami naturalnymi jak i farbowanymi, a co ważniejsze, mogą go używać i kobiety i mężczyźni!

Jak go używać?

Aplikacja suchego szamponu trwa zaledwie kilka minut, dlatego jego jest proste i przyjemne. Na początek rozczesz swoje włosy, by się nie plątały, następnie wstrząśnij butelką i rozpyl kosmetyk w odległości około 30 centymetrów. Następnym krokiem jest dokładne wyczesanie włosów tak, by nie pozostawić żadnych białych plam i wystylizowanie według upodobań.

Inne zapachy suchych szamponów Batiste Wild oraz zestawy upominkowe z tej serii znajdziesz w sklepie kosmetycznym www.letsbeauty.pl!

Tekst i zdjęcia: autor zewnętrzny